Anasayfa / Konut Kredisi / Odeabank Mortgage ( KONUT ) Kredisi

Odeabank Mortgage ( KONUT ) Kredisi

Dünya genelinde yaşanan ekonomik çalkalanmalar ülkemizde de büyük ölçüde önemli etkilere neden oldu. Ekonomik açıdan yaşanan gerimeler otomatik olarak çeşitli yatırım araçlarına etki etti. Özellikle döviz kurları ve gayrimenkuller bu durumdan büyük ölçüde etkilendiler. Gayrimenkul fiyatları çok kısa süre içerisinde artışa geçerken buna bağlı olarak kiralar da artış gösterdi. Öte yandan Türkiye’ye artan göç ile birlikte konut alımlarında artan artış da bu piyasanın fiyatlarını doğrudan etkiledi. Bu nedenle de gayrimenkul piyasasında uzun vadede artışın devam edebileceği göz önüne alındığında birçok kişi şuanki şartlar altında ev sahibi olmak istemektedir. Özellikle uzun vadede kira ödemek istemeyenler için ise bu anlamda önemli bir finansal kaynak bankaların mortgage kredileri olarak değerlendirilebilir.

Mortgage, son 20 yıl içerisinde büyük dikkat toplayan ve bir dönem patlama yaşayarak binlerce kişiyi ev sahibi yapan bir kredi türüdür. Teminatlı olarak alınabilen, düşük faiz oranına sahip, yüksek tutarlı ve uzun vadeli olarak alınabilen konut kredisi ile kira öder gibi ev sahibi olaiblmek mümkündür. Özellikle geleceğe yönelik piyasa kaygısı olanların hiç vakit kaybetmeden kira öder gibi bankaya taksit ödeyerek ev sahibi olabilmesini sağlayan konut kredisinden Türkiye’de bulunan çok sayıda mevduat bankası aracılığı ile faydalanabilmek mümkündür.

Tavsiye :  Şekerbank’tan 100 bin TL Tutarında Kefilsiz Konut Kredisi

ODEABANK’TAN ÇOK AVANTAJLI KONUT KREDİSİ

Odeabank, son yıllarda Türkiye’de hızla müşteri portföyünü büyütmeye ve bu anlamda da sağladığı finansal araçlar ve bankacılık hizmetlerinü güçlendirmeye yönelmiştir. Bu kapsamda da ev sahibi olma hayalleri kuran bireysel müşterilerine konut kredisi olanakları sağlayan Odeabank bu kapsamda hem çok avantajlı faiz oranları hem de esnek ödeme planları sunmaktadır.

-120 aya kadar vade seçeneklerinden, ertelemeli ödeme olanaklarından ve periyodlarla ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz.

-Banka dilerse kefil talep edebilmektedir.

-Bankaya teminat olarak gösterilecek olan taşınmazlara ilişkin belgeler ibraz edilmelidir.

-Alınacak konutun ekspertiz değerinin maksimum %80’ine kadar kredi kullanılmaktadır.

BAŞVURULAR:

Size en yakın Odeabank şubesine;

-T.C. kimlik belgesi

-Gelir durumu gösterir belge

-Son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi ile birlikte giderek satın alacağınız konutu ve sahip olduğunuz eski evi teminat göstererek konut kredisinden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir