Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Öğretmenlere Özel Düşük Faizli Kredi

Öğretmenlere Özel Düşük Faizli Kredi

Bankalar, tüketicilerin ihtiyaç duydukları finansal kaynağı onlara tahsis eden finansal kuruluşlardır. Bugün Türkiye’de bu finansal kuruluşların sayısında önemli bir artış yaşanmıştır ve artık bankacılık sektöründe kalabalıklaşmanın başlaması ile beraber rekabette de buna paralel olarak artış yaşandığı gözlemlenmektedir. Bu kapsamda da bankalar müşteri potansiyellerini arttırmak ve daha fazla kazanç elde edebilmek için müşteri kazanmaya yönelik olarak kampanyalarını uygulamaya başlamışlardır. Bu kampanyalar pek tabii ki bankalara müşteri kazandırarak bankaları memnun ettiği gibi, bu kampanyalardan faydalanan müşterileri de sevindirmektedir. Zira acil nakdi ihtiyaçlar için kapısı çalınan bankalardan avantajlı krediler alabilmek ve rahatlıkla geri ödeyebilmek onlar için de keyif verici bir durumdur.

Bu yönden bankalar çeşitli kitlelere göre özel olarak kampanyalar uygulamakta ve doğrudan hitap ettiği kitleleri kazanmaya çalışmaktadırlar. Bunlardan birisi de öğretmenlerdir. Bankalar, öğretmenlere yönelik olarak özellikle bireysel ihtiyaç kredilerinde çok avantajlı olanaklar sunmaktadır. Düşük faiz oranları, esnek ödeme planları ve uzun vade seçenekleri ile öğretmenlere özel kredi imkanları sunan bankalar, öğretmenlerin nakdi ihtiyaçlarını en avantajlı şekilde giderebilmelerini sağlamaktadır.

ÖĞRETMENLERE ÖZEL KREDİLER

Genel olarak her yıl özellikle 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel olarak kampanyalar sunan bankalar, kimi zaman bu kredi olanaklarını yıl boyunca sağlayabilmektedir. Bu kapsamda bazı bankaların öğretmenlere özel kredi imkanları neler bunları değerlendirdik. İşte bunlardan bazıları;

Tavsiye :  Kredi Sicili Bozuk Olanların Sicili Temizlenecek mi? Sicil Affı Uygulandı mı

-İş Bankası, öğretmenlere özel olarak düşük faiz oranı ile kredi imkanı sunmaktadır. Bu kredi için uygulanan faiz oranı %1.45 olup, 60 aya kadar vade seçeneği, çeşitli ödeme planı altenatifleri bulunmaktadır. Bankadan bu kampanya kapsamında alınabilecek olan maksimum kredi tutarı 30 bin TL’dir.

-Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu Öğretmenim Kredisi, masrafsız olarak bankadan çok kolay bir şekilde alınabilmektedir. Kampanya kapsamında %1.49 faiz oranı uygulanmaktadır ve maksimum 36 ay vade ile 15 bin TL’ye kadar hızlı kredi kullanılabilinmektedir.

-Şeker Bank, %1.29 ile %1.39 arasında değişen faiz oranına sahip çok avantajlı öğretmenler günü kampanyası ile dikkat çekmektedir. Kampanya kapsamında 24 aya kadar vadeli krediler için %1.29, 24 ay üzeri krediler için 60 aya kadar %1.39 faiz oranı uygulanmaktadır. Alınabilecek olan maksimum kredi tutarı 30 bin TL’dir ve ödeme planı altenatifleri de bulunmaktadır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir