Anasayfa / Gündem / Polise 3600 Ek Gösterge Meclis Komisyonunda Tartışılacak

Polise 3600 Ek Gösterge Meclis Komisyonunda Tartışılacak

İzmir Milletvekili Murat Bakan tarafından TBMM’ye sunulan, Polise 3600 Ek Gösterge belirlenen tarihte Meclis Komisyonu tarafından ele alınıyor.

 İzmir Milletvekili Murat Bakan’ın Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne sunduğu Polise 3600 Ek Gösterge, mecliste TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda “Kanun Teklifi” statüsünde incelenmeye alınmıştı. 

 Polise 3600 Ek Gösterge Meclis Komisyonunda Tartışılacak!

 İzmir Milletvekili Murat Bakan sayılı kanunda 7. Emniyet Hizmetleri Sınıfı’nda yaptığı değişiklik ile hazırladığı kanun teklifini Türkiye Büyük Millet Meclisi komisyonlarından Plan ve Bütçe Komisyonuna sunmuştu. Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli’nin ek göstergeleri için incelenip artış yapılması nedeniyle bu teklifi meclise sunan İzmir Milletvekili Murat Bakan, yaptığı açıklamada teklifin 20 Mart 2017 tarihinde meclis komisyonunda tartışılacağını beyan etti.  

Tavsiye :  Katılım Bankalarının Faiz Kararı

 Polise 3600 Ek Gösterge Teklifine Meclis Komisyonu’nun Kararı Ne Oldu?

 Emniyet hizmetlerinde görev yapan memurların ek göstergelerinin; aylık hesaplamaları ile derece ve kıdem kısımlarında düzenleme yapan Murat Bakan, sunduğu Kanun Teklifi’nin sürecini sabırla bekleyeceklerini ifade ederken şu an ilgili memurlar ise meclis komisyonunun kararını merakla beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir