Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / QNB Finansbank Hazır Kredi Nasıl Alınır? Anında Kredi Şartları Ve Koşulları Nedir

QNB Finansbank Hazır Kredi Nasıl Alınır? Anında Kredi Şartları Ve Koşulları Nedir

1987 Yılından bu yana Türkiye’de hizmet veren başlıca bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, Hüsnü Özyeğin ve iş ortakları tarafından 4 milyon dolarlık bir sermaye ile kuruldu. Kurulduğu yılda vatandaşa hizmet veren ilk özel sektör bankası olma ünvanını alan QNB Finansbank, kurulduğu ilk yıldan 2016 yılına kadar ise Finansbank adı altında hizmet verdi. 2016 Yılı itibariyle Ortadoğu’nun güçlü ismi QNB Grubu tarafından satın alınan Finansbank, geçtiğimiz yıl Ekim ayından bu yana QNB ailesine katılmasıyla dünyanın en güvenilir 50 bankası arasında yerini aldı.

29 Yıldır hem kurumsal hem de bireysel çözüm ortaklığı ile sektörünün önde gelen isimlerinden olan QNB Finansbank, her geçen gün farkını ortaya koymaya devam ediyor. Hazır Kredi ile vatandaşa anında kredi imkanı sunan QNB Finasbank, anında kredi şartları ve koşullarını ise vatandaş ile paylaştı.

Hazır Kredi Nedir?

Ödeme planına göre faiz imkanı sunan Hazır Kredi, bireysel bankacılığa ilişkin bir çalışma olup İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi, Taşıt Kredisi gibi alt başlıklarda ele alınmaktadır. Ödeme planı ile minimumda %1,26 gibi bir oranla faiz oranı belirlenen söz konusu anında kredi için maksimum faiz oranı %1,84 olarak belirlenmiştir. Gün sayısı ve kredi tutarına bağlı olarak ödeme planı belirlenen Hazır Kredi için ise vatandaşa 48 aya kadar ödeme imkanı sunuluyor.

Tavsiye :  Denizbank’tan Uygun Faizli Bayram Kredisi Başvurusu ve Tüm Detayları!

QNB Finansbank Hazır Kredi Nasıl Alınır?

Hazır Kredi’yi vatandaşın mevcut ek hesap limiti ile ilişkili olarak hizmete sunan QNB Finanasbank, Hazır Kredi’nin nasıl alacağını açıkladı. Bankalar devinin yapmış olduğu açıklamada, bireysel bankacılık hizmetlerinden olan Hazır Kredi için  T.C. Kimlik No ile kredi sorgulatılmasının ardından, uygun koşulların sağlanılabilmesi halinde ise Hazır Kredi’nin alınabileceği duyuruldu.

Anında Kredi Kullanım Şartları Nelerdir?

Ülkemizde özel sektör bankacılığı öncülerinden olan QNB Finansbank, Hızlı Kredi hizmeti ile anında kredi şartlarını vatandaş ile paylaştı. 250 ile 20.000 Türk Lirası tutar aralığında limiti bulunan anında kredi için herhangi bir ücretlendirme talep etmeyen QNB Finansbank, söz konusu işlemin faiz oranının ise maksimumda 1,84 olarak belirlendiğini duyurdu. Maksimum sınırı %1,84 olarak belirlenen faiz oranının, talep edilen kredi tutarı ve ödeme seçeneğine göre değişkenlik göstereceği belirtilirken, şart olarak ise teminat nedeniyle kredi tutarı ve vadesine göre hayat sigortası yaptırılma zorunluluğu koşuluyor. Ayrıca hayat sigortası şartının yanı sıra anında kredi işlemine ilişkin KKDF ile BSMV uygulama şartı koşan QNB Finanasbank, vatandaşa sunduğu bu hizmete ilişkin şartları bahsi geçen iki koşulla sınırlandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir