Anasayfa / Bilgi / QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri

İntenet bankacılığı artık günümüzde daha sık kullanılmaya başlamıştır. Teknolojinin gelişmesi, zaman tasrrufu yaratması ve sunduğu birçok kolaylıklar sayesinden intenet bankacılığı tercih edilen bir altenatif olmuştur. QNB Finansbank’ta  intenet bankacılığı sayesinden müşterilerine birçok fırsatlar sunmaktadır. İntenet bankacılığı ile kredi başvurularınızı gerçekleştirebilir, kredi kartı talebinde bulunabilir, EFT, havale gibi para transferlerini gerçekletirebilir, kredi kartı borcunuzu sorgulata bilirsiniz. Bunun gibi daha onlarca işlemi QNB Finansbank intenet bankacılığı ile gerçkeleştirebilirsiniz. Ama bunun için sahip olmanız gereken bir şifre var. İntenet bankacılığı şifresine nasıl sahip olabilirsiniz şimdi buna değinelim.

Öncelikle QNB Finansbank intenet bankacılığı şifresi için bankanın müşteri hizmetleri olan 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak intenet bankacılığı şifresi almak istediğinizi müşteri temsilcisine iletin. Müşteri temsilcisi size bu konuda gerekli adımları atıp en kısa sürede şifrenizi size ulaştıracaktır. Müşteri hizmetleri dışında bir başka yol ise QNB Finansbank intenet sitesi yoluyla şifre alabilirsiniz. Üstelik bu yöntemle şifre almak daha kolay olacaktır. İntenet sitesinden şifre almak için önce bankanın intenet sitesine giriş yapın. Buradan QNB Finansbank intenet bankacılığı bölümüne girin. Bu bölümün altında yer alan ” Finans şifreniz yoksa buraya tıklayınız ” butonuna tıklayın.Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra karşınıza bir pencere gelek. Bu pencerede intenet şifrenizi hangi yolla alcağınız ile ilgili size seçenekler sunulacaktır. Bu üç seçenek sırasıyla şöyledir.

Tavsiye :  Fatura Otomatik Ödeme Talimatı Nedir? Nasıl Verilir?

Kredi Kartı Bilgileri ile Şifre Alma: Ekranda yer alan kredi kartı resmini tıklayınız. Karşınıza gelecek ekrana kredi kartı numaranız, kredi kartı güvenlik numaranızın 2 hanesi, kredi kartınızın son kullanma tarihi ve cep telefonu numaranız bilgilerinizi girip ileri butonuna tıklıyorsunuz. Bundan sonra size sorulacak olan güvenlik sorularınu cevaplayıp şifre alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bankamatik Kartı ile Şifre Alma: Bir diğer şifre alma işlemi ise bankamatik kart ile olabilir. Ekrandan bakamatik resmini tıkladıktan sonra karşınıza gelecek ekrana bankamatik kart numaranız, bankamatik güvenlik numaranızı, kartınızın son kullanma tarihini ve cep telefonu numarasını yazdıktan sonra ileri butonunu tıklayarak şifre alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hesap Numarası Bilgileri ile Şifre Alma: Son olarak ise ekranda ki hesap numarası resmine tıkladıktan sonra açılacak olan ekrandan hesap numarası, T.C numarası ve cep telefonu numarasını girerek ileri butonuna tıklayarak şifre alma işleminin son bölümüne gelebilirsiniz. Ardında  güvenlik sorularını cevaplayıp şifrenizi oluşturabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir