Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / 2018 Sıfır Faiz Araç Ve Konut Kredileri Gerçek mi? ( DETAYLI ANLATIM )

2018 Sıfır Faiz Araç Ve Konut Kredileri Gerçek mi? ( DETAYLI ANLATIM )

Bankalar müşterilerine konut ve araç kredi hizmetleri ile her yıl yeni olanaklar sağlıyor. Özellikle reklamlarda gösterilen bu krediler gerçek mi? sorusu kafaları karıştırıyor. Bazı firmalar gerekli şartları açıklayarak %0 faizle araç sahibi yaparken, konut kredilerinde maalesef % 0 faiz oranı hakkı tanınmıyor. Vatandaşlar ev ve araba almak sitediklerinde en düşün faiz oranı sunan bankaları tercih ediyor.

 Sıfır Faiz Konut Kredisi

Sayfa İçerikleri

Sıfır faizli 60 ay vadeli konut kredisi Şubat ayında başlamıştı.  Bu karara göre 9 banka tarafından en düşük faiz oranları kişilere sunulmaktadır.  Bankalar genellikle 120 ay vadeli konut kredisi kullanma fırsatı veriyor. 

240 ay 20 yıl vadeli konut kredisi kullanmak isteyenlere 0,75 0,85 aralığında 

10 yıl üzerinden kredi talep eden vatandaşlar ise 0,45-0,55 oranlarında,

5 yıl 60 ay vade isteyenlere Sıfır faizli konut kredisi seçeneği sunulmaktadır. 

Tavsiye :  Ziraat Bankası Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

 Sıfır Faiz Araç Kredisi

Bir çok araç firması uygun faiz kredilerle kolay imkanlarla araç sahibi yapıyor. Fiat(Tofaş) ve diğer ticari araç almak gibi bir düşünceniz varsa uygun faiz oranları ile fırsatları değerlendirebilirsiniz. 30000 TL için 20 ay vade, 25 bin lira için ise 25 ay boyunca faizsiz kredi ile daha az ödeyerek araç sahibi olabilirsiniz. 

 Peugeot firması ise yaz şenliği ile bir çok fırsatı bir anda sunuyor. Peugeot firması yeni 301 20 ay boyunca 20 bin liradan sıfır faiz imkanı sağlıyor. Partner ise 30 bin lira , Bipper için 15 bin lira faizsiz kredi fırsatı veriyor. Peugeot 308 20 bin liraya 20 ay faizsiz kredi avantajları ile kişileri mutlu ediyor. 

 Buna bağlı olarak tüm araç firmaları uygun kredi imkanları ile yüzlerce kişiyi araç sahibi yapabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir