Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Sadece Kimlik Belgesi ile Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Sadece Kimlik Belgesi ile Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Günümüzde artık çeşitli nedenlerden dolayı kredi kullanmak çok normal olarak gösteriliyor. Konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi derken bankalar kıyasıya bir rekabetin içinde müşterilerine hizmet vermektedir.  Bankalar kolay kredi kullanım yolunda yeni bir yol sundu. Müşteriler sadece kimlik belgesiyle kredi çekebilecekler. Ancak kredi kullanacak kişilerin kredi notları ve bankacılık geçmişi uygun olmalıdır. 

Sadece kimlikle kullanılacak krediye kefilsiz kredi veya evraksız kredi adı da verilir. Geçtiğimiz yıllarda çoğu banka müşterilerinden gelir durumunu gösteren bir belge isterdi. Ancak son aylarda bankalar müşterilerinden sadece kimliklerini isteyerek kredi başvurularını değerlendirebiliyorlar. 

 Kimlikle Kredi Veren Bankalar

 Bankalar müşterilerinden sadece bir kimlikle onaylayabilecekleri kredilerde yeni bir sayfada açmış oldular. Müşterilerinin kredi sicilleri de temiz olduğunda istenilen tutar kolay ödeme seçenekleri ile sunulur. kredi kullandırmak için sadece kimlik belgesi isteyen bankalar;

Tavsiye :  Aktif Bank İnternetten Anında Kefilsiz Uygun Faizli Kredi

Finansbank

Akbank

Hsbc

Garanti Bankası

Burgan Bank

15000 liraya kadar 36 aya varan vade seçenekleri ile kimliksiz evraksız başvuru yapılabiliyor. Kredi kullanmak bu bankalarla artık çok daha kolay ve daha hızlı olmaya başladı. Çünkü nakite ihtiyacı oaln tüm müşteriler en hızlı şekilde çektikleri kredilere sahip olmak isterler. 

 Kredi notu düşük veya kara listede olan bir kişi kesinlikle sadece kimlik belgesi ile kredi kullanamaz. Çünkü tüm bankaların ilk dikkat ettikleri durum müşterinin bankasılık sicilidir. Ayrıca TC kimlik numarası ile tüm bankalar arşiv araştırması yapabilirler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir