Anasayfa / Personel Alımları / Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 Sağlık Personeli Alımı Ne Zaman Yapılacak Tarih Bilgisi Açıklandı mı

Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 Sağlık Personeli Alımı Ne Zaman Yapılacak Tarih Bilgisi Açıklandı mı

Sağlık Bakanı Recep Akdağ 12500 sağlık personeli alımı yapılacağını duyurdu. İlanın ardından binlerce aday başvuruların ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Sağlık Bakanlığı çoğu hemşire olmak üzere 12500 sağlık personeli alımı yapacak. Başvurmak için bekleyen binlerce sağlık personeli adayı başvuruların ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Sağlık Bakanlığı 12500 Sağlık Personeli Alacak

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, ilk yaptığı duyuruda 28 Mart 2017 tarihinde iki ay içerisinde 12500 sağlık personeli wlımı yapacaklarını duyurmuştu. En son 21 Nisan tarihinde duyuru yapan Bakan Recep Akdağ, alınacak 12500 sağlık personeli için Mayıs ayı içerisinde yerleri belirleyip ilana çıkaracağız açıklamasında bulundu. 2017 Haziran ayında mezun olacak adaylar alımların 1-2 ay sonra yapılmasını talep ettiler.  

Tavsiye :  Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Duyrusu

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, ağlık personeli alımları için Mayıs 2017 tarihi itibariyla başlayacağını duyurdu. Haziran ayında mezun olacak adayların taleplerine ne cevap verileceği henüz netleşmemektedir. Kamu kurumlarında memur ve personel alımlarında yapılan güvenlik soruşturması, 12500 kişilik sağlık personeli alımında adaylara da yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir