Anasayfa / Bilgi / Şekerbank Emekli Maaşı Promosyonları Ne Kadar?

Şekerbank Emekli Maaşı Promosyonları Ne Kadar?

Şekerbanktan Emekli Maaşı Promosyonları alacaklar için bir çok avantaj bulunmakta. Emekliler promosyon gününü beklemekte.
Sgk ve bağkur emeklilerine yatmaya başlayacak olan promosyonlar bankalar tarafından verilecek. Ziraat ve Şekerbank tarafından verilecek olan emekli promosyonlarına ek olarak bir çok avantaj da bankalar tarafından sunulmaktadır. Şekerbank emekli promosyonunu bankasından alan emeklilere faizsiz kredi olanağı da sunmaktadır.

2.400 Tl ye bireysel kredi imkanı sunacağını belirten şekerbank emeklileri kendi bankasına davet etmekte. Promosyon olarak 2 çeyrek altın veren şekerbank ayrıca bankalara gidemeyen emeklilerin maaşlarını evine teslim ediyor. 

Ne Zaman Ödemeler yapılır

Mart ayından itibaren ödemelerin yapılacağı bilinmekte. Emekli promosyonları Tc kimlik numarasına göre aylara bölünmüştür. TC kimlik numarasının son hanesine göre maaşını alacak olan emekliler için bankalarda kolaylık sağlanıyor. SGK emeklileri aldıkları maaşlara göre promosyon almaktadır. Şekerbank promosyonun yanında faizsiz kredi imkanı da sunuyor.

Tavsiye :  Kredili Mevduat Hesabı Nedir? KMH Nasıl Kullanılır? ( Ek Hesap )

Şartları ne;

Emekli promosyonu almak isteyen emekliler için şartlar açıklandı. Mart ayından itibaren yatırılacak olan emekli maaşlarını şekerbanktan almak isteyenler için şartlar şu şekildedir;
Şekerbanktan 3 yıl boyunca maaş alacağına dair taahhütname imzalamak,
Maaşlarına göre promosyon alınacak,
Şekerbanka geçtikten sonra ilk maaşlarını aldıktan sonraki ay promosyon alacaklar,
Bin lira altındaki maaşlar 300 TL, Bin ve İki bin Tl arası alanlar 375 TL ve 2000 yukarısı alanlar 450 TL promosyon alacaklardır. Şekerbanka geçen SGK emeklileri maaşlarını 3 yıl boyunca bu bankadan almak zorunda.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir