Anasayfa / Personel Alımları / Sulama Birliklerine Personel Alımı Duyrusu Yayınlandı

Sulama Birliklerine Personel Alımı Duyrusu Yayınlandı

Sulama Birliklerine personel alımı devam ediyor. Birçok il ve ilçedeki personellerin başvuru şartları konuma göre değişim göstermekte.

İŞKUR kanalıyla Sulama birliklerine personel alımı gerçekleştirilecek. Personel alınacak birlikler, Tokat Kızık Sulama Birliği, Gaziantep Kayacık Sulama Birliği, Afyonkarahisar Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği olarak İŞKUR’un intenet sitesinde yayınlandı. 

Tokat Kızık Sulama Birliği’ne KPSS’den 60 puan ile geçici kısmi muhasebeci bir kişi alınacak. Adayların önlisans mezunu olması şartı aranıyor. İŞKUR’dan yapılacak başvurular, 10 Mart 2017’de sona erecek.Gaziantep Kayacık sulama Birliği’ne ise 5 geçici personel alınacak.

Kura çekimi ile yapılacak alımlar Oğuzeli Noterliği’nde 17 Mart 2017 tarihinde öğleden önce yapılacak.  Başvurular  13 Mart 2017’de sona erecek. Afyonkarahisar Emirdağ Çildirim Sulama Birliği’ne ise 2 geçici çiftçi alımı yapılacak. Kura çekimi Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği toplantı salonunda  saat 10.00 ile 11.00 arasında gerçekleştirilecek. Adayların ilkokul mezunu olması yeterli olacak. Bunun için son başvuru tarihi de 13 Mart 2017.

Tavsiye :  KYK Memur Alımı Sınavları Nasıl Yapılacak? Sınava Girecekler Belli Oldu mu? Sınavlar ne zaman?

Şartlar neler;

Sulama birliklerine alınacak personel özellikle ve aranan şartlar, alınacak konum ve istihdam edilecek alana göre değişiyor. Daha ayrıntılı bilgi almak ve başvuracağınız pozisyona göre şartlarınızı öğrenmek için ilgili kurumlara veya intenet sitelerine başvurabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir