Anasayfa / Bilgi / Sütbank Projesi Firmaları Güvenilir mi? Yatırım için Önemli Tavsiyeler

Sütbank Projesi Firmaları Güvenilir mi? Yatırım için Önemli Tavsiyeler

Sütbank, inek satın alanların ineklerinin beslenmesini ve gelişmesini sağlamaktadır. İnekten elde edilen sütün parasını her ay düzenli olarak inek sahibinin hesabına yatırmaktadır. İçeriğimizde Sütbank projesi hakkında merak edilenler yer alacak.

Sütbank projesi ne işe yarar?

Sayfa İçerikleri

Sütbank, hayvancılık sektörü için devrim niteliğinde bir adım atmıştır. Yatırımcılardan alınan bedel karşılığında, inek satın alınmakta ve düzenli olarak süt parası gönderilmektedir. Bu anlamda faaliyet göstermekte olan firma sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Ancak her firma ortalama olarak her ay aynı miktarda kazanç sağlamaktadır.

Sütbank projesinde yer alan firmalar hangileridir?

Çorakçı İnşaat Müteahhitlik Sütbank, Karapınar ilçesinde hizmet veren bir firmadır. Firmanın, diğerlerine göre en büyük avantajı süt parasının 12 ay boyunca verilmesidir.

Katılım bedeli 7.000 TL olan Sütbank projesinde, aylık 140 litre süt sağlanmaktadır. Firma ile görüşmeler için 0505 504 0252 numarası ile iletişim gerçekleştirilebilmektedir.

DKC Sütbank, Konya’nın Karaman ilçesinde hizmet veren bir firmadır. Yatırımcıya, senede 10 ay süt parası ödenmektedir. Yatırımcılar için 2 yatırım seçeneği mevcuttur. 6000 TL ödeyen yatırımcılara her ay 130 litre, 7000 TL ödeyen yatırımcılara ise aylık 150 litre süt parası ödenmektedir.

Tavsiye :  Aktifbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ( Direk Bağlantı )

Karadağ Tarım Sütbank, yine Konya ilinde faaliyet gösteren bir firmadır. Bu firma DKC Sütbank’tan daha avantajlı fiyatlara sahiptir. Ancak burada yol masrafları da göz önünde bulundurularak hareket edilmelidir.

6000 TL ödeyen yatırımcılara aylık 130 litre, 7000 TL ödeyen yatırımcılara ise aylık 150 litre süt parası verilmektedir. Ödemeler 10 ay olarak yapılmaktadır.

Güneş Sütbank projesinde, en az 2 yıllık yatırımcılar aranmaktadır. Yılın 10 ayı ödeme yapılmaktadır. Konya Karapınar ilçesinde faaliyet gösteren bu firmada, inek başına katılım ücreti 6000 TL’dir. Firma aylık 130 litre süt parası ödemektedir.

Pagrup, diğer Sütbank projesi firmalarına göre daha geniş alanda hizmet vermektedir. 20 bin metre karelik alanda hizmet verilmektedir. Kars’ın Selim ilçesinde kurulan bu firma, en az 3 yıl yatırım yapma sözü almaktadır. Her yatırımcı için katılım bedeli 7000 TL olup, 175 litre süt sağlanmaktadır. 

Bir yorum

  1. DKC SÜTBANK milleti dolandırdı.karapınarın çiflikbankı ahmet dikicinin sahibi olduğu çiftlikbank.milleti dolandırmanın cezasını mahkemelerde çekecek lütfen bunun gibi dolandırcılara para yatırmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir