Anasayfa / Konut Kredisi / Teb Anapara Ertelemeli Konut Kredisi

Teb Anapara Ertelemeli Konut Kredisi

Son yıllarda ekonomik dalgalanmaların etkisi ile gayrimenkul piyasası da bundan olumsuz olarak etkilenmiş ve fiyatlar aniden yükselişe geçmiştir. Özellikle bu duruma paralel olarak Türkiye’nin yüksek oranda göç almaya başlaması ile birlikte kiralar da artışa geçmiş durumdadır. Bu durum karşısında ev sahibi olma hayalleri kuranlar da bir nebze hayallerine ara vermek zorunda kalmışlardır ancak aslında bunun bir çözümü vardır.

Bankalar, 2000’li yıllarda popülerlik kazanan konut kredisi uygulamalarına halen devam etmektedirler ve yeni bir ev sahibi olmak ve kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere krediler vermektedirler. Konut kredileri temel olarak diğer kredi türlerinden farklı olarak düşük faiz oranlı, uzun vadeli ve yüksek tutarlı kredilerdir. Bu krediden faydalanan kişiler bankaya aylık olarak bir taksit tutarını kira öder gibi öderler ve vade sonunda da taksitlerini ödedikleri evin sahibi olurlar. Bu türde krediden faydalanırken taşındığınız evi teminat olarak gösterebilme şansınız da bulunmaktadır. 

TÜRK EKONOMİ BANKASI’NDAN HER EVİN KAPISINI AÇAN KREDİ

Sayfa İçerikleri

Tavsiye :  Şekerbank 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi Kampanyası

Türk Ekonomi Bankası, tüketicilere sunduğu çeşitli kredi türlerinde sağladığı avantajlarla sık sık adından söz ettirmektedir. Bu kapsamda son dönemlerde özellikle konut kredisi uygulamaları ile dikkat çeken teb konut kredisi uygulamalarına çok özel faiz oranları ve ödeme planları sağlamaktadır.

ANA PARA ERTELEMELİ KONUT KREDİSİ TEB’DE

Şimdi TEB’den alacağınız anapara ertelemeli konut kredisi ile aldığınız konut kredisinin anapara ödemelerine krediyi aldıktan 36 ay sonra başlayabilirsiniz. Bu sayede de ilk 36 ay boyunca ödeyeceğiniz faiz borcu yükünüzü hafifletebilir, anaparanızı daha sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Üstelik ilk aşamada sadece faiz ödemesi yaptığınız sürecin sonrasında başlatılacak olan kredi taksitleri, anapara ertelemesi yapılmamış kredi ödeme planı ile aynı şekilde tarafınıza tahsis edilmektedir.

BAŞVURULAR

Şimdi siz de en yakın TEB şubesine giderek teb anapara ertelemeli konut kredisi kampanyasından faydalanarak hayalinizdeki eve kira öder gibi sahip olabilirsiniz. Başvurular için;

-T.C. kimlik belgesi

-Gelir durumu gösterir belge

-Son 3 aya ait telefon, doğalgaz, elektrik, intenet, su faturası ile şubeye giderek başvurunuzu bireysl olarak anında gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir