Anasayfa / Bilgi / TEB Havale & EFT Saatleri

TEB Havale & EFT Saatleri

Türkiye Ekonomi Bankası ülkemizde her geçen gün gelişmekte ve müşteri sayısını hızla arttırmaktadır. Adını farklı alanlarda duyurmaya başlayan Türkiye Ekonomi Bankası müşterileri içinde kaliteli hizmet anlatışı ile hizmet vermektedir. 500’ün üzerinde şubesi ve beş milyonun üzerinde müşterisi ile köklü bir banka haline gelen TEB müşterilerine her alanda yardımcı olmaktadır. Müşterilerine uygun faiz ve oranlarda krediler, kredi kartları, işlem kolaylığı açısından para transferleri, mevduat hesapları gibi bankacılık işlemlerini sunuyor. Bankacılık işlemlerini sadece şubelerden değil altenatif bankacılık kanalları aracığı ile de yapmak mümkün. 

Bankacılık alanında en çok kullanılan işlemlerden biri EFT ve havale işlemleri olmaktadır. EFT ve havale işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için size sunulan zaman aralığında yapmanız gerekmektedir. Havale aynı banka içerisinde gerçekleşen para transferi iken EFT farklı banka hesapları içerinde gerçekleşen para taransfer işlemidir. Türkiye Ekonomi Bankası yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da para transferleri konusunda hizmet vermektedir. TEB’de EFT, havale ve SWIFT hizmetleri verilmektedir. EFT ve havale işlemlerinizi Türkiye Ekonomi Bankasında gerçekleştirmek istiyorsanız saat 09:00 ile 17:15 saatleri arasında işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu saatler dışında yapacağınız işlemler bir sonraki güne sarkmaktadır. 

Tavsiye :  Sıhhi İşyeri İşletmesi Tanımlaması İle Müesseseler Listesi

EFT ve havale işlemlerini Türkiye Ekonomi Bankası şubelerinden yapabileceğiniz gibi bankanın ATM’lerinden de rahatlıkla yapabilirsiniz. TEB’in sunduğu diğer bankacılık kanalları olan intenet bankacılığı, mobil şube, telefon bankacılığı gibi altenatiflerden de yararlanabilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası telefon bankacılığı olan 0850 200 0 666 nuralaı müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsizlcisine yapcağınız EFT ya da havale işlemi hakkında bilgi vererek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İntenet bankacılığını kullanıp EFT ve havale işlemlerinizi kolaylıkla bulunduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Havale işlemini gerçekleştirmek için alıcının IBAN numarasını bilmeniz yeterli olacaktır. EFT işlemi için ise alıcının adı ve soyadının bilinmesi şart. EFT ve havale işlemlerinizi mevduat hesabınızdan ya da kredi kartınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Para transfer işlemlerinizi belirtilen saat aralığında yapmaya gayret ediniz aksi takdirdeişleminiz bir sonra ki güne sarkacaktır. EFT ve havale işlemlerinizi yaparken ileri bir tarih verebilir ya da düzenli bir talimat ile ile işlemlerinizi halledebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir