Anasayfa / Gündem / Teb Mtv Ödemelerinde 6 Taksit Fırsatı

Teb Mtv Ödemelerinde 6 Taksit Fırsatı

Bankalar açısından ve tüketiciler açısından eş zamanlı olarak kredi kartlarına bakıldığında aslında her iki taraf için de birçok avantajı olan bir finansal araçtır kredi kartı. Tüketiciler kredi kartlarını kullanarak tek seferde ödemesini yapmakta maddi güçlük çekebileceği harcamaları taksitlendirerek, aylık olarak kredi kartına ödeme yapabilmektedir. Bankalar açısından ise yapılan bu taksitlendirme işlemi bir komisyon ve faiz getirisi sağlamaktadır. Bu nedenle her iki taraf içinde olumlu yönleri olan kredi kartlarının kullanımın arttırılması adına bankalar son dönemde hızla harekete geçmiş durumdadır. Özellikle BDDK’nın kredi kartlarına ilişkin limit uygulamaları sonrasında müşteri kaybı yaşayan ve kredi notu meselesi yüzünden de birçok müşterisini kaybeden bankalar, kart kullanımına özendirmek adına çeşitli kampanyalar uygulamaktadırlar.

Pek tabii ki kredi kartı kullanımında, harcamalarını ve finansal durumunu yönetmesi gereken kişiler tüketicilerdir ve kredi kartı ile ihtiyaç dışı harcama yapılmaması gerekir. Bir finansal araç olarak kart kullanırken bankaya borçlanıldığı unutulmamalıdır ve battı balık yan gider zihniyeti ile harcamalar köpürtülmemelidir. Aksi halde bu borç dağ gibi olduktan sonra geri ödemesi güçleşmekte ve bu durum nedeni ile hem kredi notu düşmekte hem de gelir durumu borç batağı nedeni ile daha kötüye gitmektedir.

Tavsiye :  Nakliyat Sigortası Nedir?

Bu iki özel paragraf sonrasında teb kredi kartı kullanıcılarına çok özel bir taksitlendirme kampanyasını bildireceğiz. MTV ödemelerini Türk Ekonomi Bankası’ndan yapanlar, ödemelerini rahat rahat yapabiliyorlar.

TEB’DEN MTV’Yİ TAKSİTLENDİREN KAMPANYA

Türk Ekonomi Bankası, müşterilerine sağladığı teb bankası kredi kartı ile yaptıkları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine taksit imkanı sağlamaktadır. Özellikle vergi ödeme tutarı hayli yüksek olan tüketicilerin faydalanmak isteyecekleri bu kampanya kapsamında 6 aya kadar taksitlendirme olanağı bulunmaktadır.

Gelir İdaresi Başkanlığı ve cepteteb mobil bankacılık uygulaması aracılığı ile MTV ödemesini taksitli olarak yapabilmek mümkündür veya TEB’e kayıtlı telefon numarası aracılığı ile MTV yazıp 4616’ya kısa mesaj atılarak kampanyadan faydalanılabilmektedir.

Kampanya kapsamında maksimum 100 bin TL tutarındaki MTV ödemeleri taksitlendirilebilmektedir.

Şimdi siz de teb bankası mtv ödemeleri için teb kredi kartı mtv ödemeleri kampanyasından faydalanın 6 taksit ile vergi borcunuzu rahat rahat ödeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir