Anasayfa / Personel Alımları / TEDAŞ Türkiye Geneli 250 Personel Alımı Yapacak Şartlar Açıklandı

TEDAŞ Türkiye Geneli 250 Personel Alımı Yapacak Şartlar Açıklandı

Türkiye Elektrik Dağıtım Şirketi, İŞKUR üzerinden TEDAŞ Personel Alımı yapacağını açıkladı. Kimler başvurabilecek ve şartları nelerdir?
Türkiye Elektirik Dağıtım Şirketi TEDAŞ bünyesinde çalışacak 250 personel alımı yapacağı haberini Türkiye İş Kurum (İŞKUR) üzerinden yayınladı.Türkiye Elektirik dağıtım Şirketi Genel Müdürlüğü bünyesine alınacak meslek grupları şöyle:

Ziraat Mühendisi,Şehir Plancısı,Elektrik Mühendisi, İstatistikçi, İşletme Mühendisi, Avukat ,Harita Mühendisi, Harita Teknikeri,Bilgisayar Mühendisi ,Yazılım Mühendisi,Elektrik Öğretmeni, Mimar,İşletme Mühendisi ,Endüstri Mühendisi ,İnşaat Mühendisi. TEDAŞ Personel Alımı na başvuru yapan herkes Ankara TEDAŞ Genel Müdürlüğünde yapılacak olan sözlü mülakatla işe alınacaktır. Peki bu kadrolara başvurmak için aranan şartlar nelerdir?

Tavsiye :  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 210 Memur Personel Alımı Yapıyor

Personel alımları 16 Şubat 2017- 27 Şubat 2017 Tarihleri arasında İŞKUR a kayıt olduktan sonra bu kurum üzerinden yapılacaktır.

Personel Alımı Şartları

-Başvurulan işin ilgili yükseköğrenim bölümlerinden mezun olmak
-Önlisans mezunları için KPSS-93 puan türünden en az 60 puan almış olmaları
-Lisans mezunları için KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları şartı aranıyor
bu 3 şartı sağlayan kişiler ilanın yanınlandığı tarihten itibaren en geç 10 gün içerisinde www.işkur.gov.tr adresinden veya talebin yanınlandığı il/şube müdürlükleri üzerinden başvuruda bulunabilirler.
-Öncelik haklarından ikinci kez yararlanılamaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir