Anasayfa / Personel Alımları / Teknosa Çok Sayıda Personel Alımı Duyrusu

Teknosa Çok Sayıda Personel Alımı Duyrusu

Teknosa personel alımı Türkiye genelinde birçok departmana personel alımı yapacak. Başvurularınızı, kariyer net üyeliğiniz ile Teknosa’nın internet sitesinden ücretsiz yapabilirsiniz.

 

Teknosa, bünyesindeki birçok departmana en az lise mezunu birçok elaman alacağını duyurdu. 12 Şubat 2017 tarihinde yayınlanan ilanlara göre, alınacak elamanlar Teknosa’nın birçok ilde bulunan mağazalarında çalışacaklar. Alınacak personeller ise kasiyer, operasyon elemanı, Teknosacell sorumlusu, satış danışmanı, lise stajyeri ve tedarik ve dış ticaret uzmanı olarak istihdam edilecek.

Şartlar;

En az lise mezunu veya üniversite olmak, tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyim sahibi olmak. Ekip çalışmasına yatkın ve insani ilişkilerinin güçlü olunması, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilmek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve erkek adaylar için askerlik yapmış veya en az iki yıl tecilli olmak olarak belirtildi.

Tavsiye :  Denizbank Personel alımı başvuru şartları ve başvuru adresi

Teknosa’ya başvurular,  www.kariyer.net  üzerinden yapılıyor. Bunun için öncelikle kariyer net sitesine üye olmalı ve CV doldurarak istediğiniz pozisyonlara online başvuru yapmalısınız. Daha sonra www.teknosa.com intenet sitesine girerek kariyer net şifreniz ve kullanıcı adınızla Teknosa personel alımı ve genel niteliklerle ilgili bilgi alabilir, başvuru yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir