Anasayfa / Kredi Kartları / Ticari Kredi Kartı Veren 7 Banka Önerisi ( Masrafsız ve Kart Kullanım Ücreti Olmayan )

Ticari Kredi Kartı Veren 7 Banka Önerisi ( Masrafsız ve Kart Kullanım Ücreti Olmayan )

Kredi kartları, bugün milyonlarca bireysel banka müşterisinin talep etmekte olduğu ve kullandığı bir finansal araçtır. Kredi kartı ile ödemeler kolaydır, taksitlendirilebilir ve kartlara özel kampanyalardan faydalanılarak avantajlar elde edilebilir. Bu kapsamda Türkiye’de bugün milyonlarca banka müşterisi, bu imkanlardan faydalanarak bankalar ile anlık borçlanma ilişkisine girmektedir. Öte yandan ticari işletmeler de tıpkı bireysel müşteriler gibi kredi kartları kullanarak, işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılaaybilir ve ödemelerini taksitle ve kampanyalar ile gerçekleştirebilirler. Bu kapsamda yazımızda ticari kredi kartı veren 7 banka önerisi yer alacaktır. Siz de bu ticari kredi kartları için size uygun olanakları sunan bankaya başvurunuzu yapıp, işletmenizin ihtiyacı olan kredi kartını kullanmaya başlayabilirsiniz.

1-TEB BUSINESS 

Türk Ekonomi Bankası, World özellikli Business Card Kredi Kartı ile birçok avantajı ticari müşterilerine sağlamaktadır. Bankanın birbirinden özel avantajlara sahip TEB business kredi kartı seyahat, eğlence, otomobil park alanı, araç kiralama gibi birçok alanda indirim olanağı sağlamaktadır. Üstelik gecikme faizi yalnızca %2.52 olarak uygulanıyor.

2-HALKBANK PARAF BUSINESS

Halkbank, KOBİ müşterilerine özel olarak yapılandırdığı Paraf Business kredi kartı ile çok avantajlı imkanlar sağlıyor. Temassız ödeme ve nakit avans kullanımlarında çok sık tercih edilen Paraf Business, gecikme faizi olarak %2.25 oranında bir faiz uygulamaktadır.

Tavsiye :  Hangi Bankalar Kara Listeye Girenlere Kredi Kartı Veriyor

3-TEKSTİL BANK BONUS 

Tekstil Bank’tan esnaflar için özel olarak şekillendirilmiş Bonus özellikli kredi kartını kullananlar, yaptıkları harcamalarda bonus puan toplayarak bir sonraki alışverişlerini bedavay getirebiliyor!

4-AKBANK AXESS KART

Axess özellikli Akbank kredi kartları ticari müşterilere özel olarak hem faiz oranlarıyla hem de uygun aidat tutarları ile cazip bir seçenek olarak sunuluyor. Tüm acil nakit ihtiyaçlarında da tercih edilebilir bir seçenek olarak Axess Card ile işletmenizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

5-İŞ BANKASI VADEMATİK

Türkiye İş Bankası’nın ticari müşterilerine ne kadar çok kampanya sağladığını bilmeyen yoktur. Bankanın vadematik özellikli imkanından faydalananlar %2.02 alışveriş faiz oranı ve 60 TL yıllık aidat ödemesi ile alışverişlerini avantajlı hale getirebiliyor.

6-VAKIFBANK BUSINESS

World Card kredi kartı özelliği ile tercih edilebilir olan Vakıfbank’ın ticari kredi kartında %2.52 gecikme faiz oranı ve 54 TL aidat ücreti uygulanmaktadır.

7-CARDFINANS 

QNB Finansbank’ın ticari müşterilere özel olarak sunduğu CardFinans vadekart için gecikme faizi %2.52’dir ve kart aidatı ise yıllık olarak 89 TL olarak uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir