Anasayfa / Bilgi / Ticari Plaka için Banka Kredisi Veren Bankalar

Ticari Plaka için Banka Kredisi Veren Bankalar

Bankaların ellerinde bulunan nakdi olanaklar yalnızca bireysel müşterilerin kişisel ihtiyaçları için değil aynı zamanda ekonomi dünyasının parçası olan bireyler için de kullandırılmaktadır. Bu anlamda birçok esnaf, firma, zanaatkar, girişimci bankaların sundukları bu kaynaklardan faydalanarak işlerini kurmakta yahut idame ettirmektedirler. Bu alanlardan birisi de taşımacılık işidir. Bugün getiri yönünden oldukça kârlı olduğu aşikar olan ticari anlamda taşımacılık işi yapacak olanlar yahut yapmakta olanlar da bankalardan kredi kullanarak ihtiyacı olan finansmanı sağlayabilmektedirler.

Ticari anlamda taşımacılık işi (taksicilik, servisçilik vs) ile uğraşan kişiler devlet onaylı olarak bu işi yapmak için gerekli olan ticari plakaya sahip olmalıdırlar. Yasalar ile de düzenlenen bu plaka uygulamasına uymak zorunludur ve aksi halde bu tarz bir işle uğraşabilmek olanaksızdır. Ancak günümüzde bu işleri yapabilmek için gerekli olan plakanın alınması çok büyük bir masraf anlamına gelmektedir ve birçok kişi bu işi çok yapmak istesede yeterli kaynağa sahip olmadıklarından plaka alamamaktadırlar. Ancak bugün plaka kredisi veren bankalar aracılığı ile bu plaka alımlarını finanse edebilmek mümkündür. Siz de şimdi ticari taksi kredisi veren bankalar aracılığıyla taksicilik işine adım atabilir, plaka masraflarınızı gidererek bu taşımacılık iş koluna atılarak gelirinizi elde edebilirsiniz.

Tavsiye :  Banka Kredi Masrafı Geri Alma Dilekçe Örneği

TÜRKİYE FİNANS’TAN KREDİNİZİ HEMEN ALIN

Türkiye Finans Katılım Bankası, ticari plaka almak isteyen tüketicilere 48 ay vade ile ve %1.39 kâr payı oranıyla kredi sağlamaktadır. Bu sayede de ticari plaka alan kişiler kısa sürede elde ettikleri gelir ile banka borçlarını taksitlerle ödeyebilmektedir. Bu kredi ile halk otobüsü, dolmuş, minibüs hattı ve taksi plakası alımı yapılabilmektedir. Bu yönden faiz oranı uygulamayan Türkiye Finans’tan kredi alacak olanlar islami açıdan da uygun bir kredi altenatifine sahiptirler.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN TİCARİ PLAKAYA ÖZEL KREDİ

Türkiye’nin köklü bankalarından birisi olan Türkiye İş Bankası’ndan siz de ticari plaka kredisi alabilirsiniz. Üstelik banka 60 aya kadar vade olanağı sunuyor olmasının yanı sıra 100 bin TL’ye kadar kredilendirme sağlamakta ve %1.24 faiz oranı ile oldukça önemli bir avantajı sunmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir