Anasayfa / Personel Alımları / Türk Telekom Personel Alımı Devam Ediyor

Türk Telekom Personel Alımı Devam Ediyor

İstihdam için büyük firmalardan fırsatlar sunulmaya devam ediyor. Yavaşlayan ekonominin kalkındırılması için şimdi de Türk Telekom Personel Alımı yapıyor.
Türkiye’nin telekomünikasyon devleri arasında yer alan Türk Telekom, son yılların en hızlı büyüyen şirketleri arasına adını yazdırmayı başardı. Avea ile de yakın zamanda birleşerek gücüne güç katan Telekom, şimdi de bünyesine yeni personel alımları yaparak hem içsel hem de ulusal ekonomi için çalışmalarını sürdürüyor. Personel alımı yapacağını ilan eden firmanın başvuru süreci ise en çok araştırılan başlıklar arasında gündemde yer aldı. Türk Telekom Personel Alımı başvuruları ile ilgili olarak detaylar ise şu şekilde paylaşıldı.

Kariyer.net üzerinden verilen ilanda pozisyonlar şu şekilde sunuldu;

Tavsiye :  Tokat Belediyesi İşçi Alımı Duyurusu Yayınlandı

Müşteri Temsilcisi, Engelli Müşteri Temsilcisi, SAP PI/PO Danışmanı, Ölçme Değerlendirme Uzmanı, IVR Sistemleri Uzmanı, Test Analisti gibi genel olarak teknik bilgi ve iletişim alanlarından eleman alımı yapılacak. Firma servis, özel sağlık sigortası, yemek kartı ve kaza sigortası gibi imkanları da çalışanlarına sağlayacağını sistem üzerinden duyurdu ve ayrıca mesai saatlerini de 7:30-17:00 olarak ilan etti.

İnternetten Başvuru Nasıl Yapılır?

Firmanın sunduğu bu iş imkanlarından faydalanmak için Kariyer.net sitesinden kurumun profiline erişebilir ve buradan iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle bu web sitesinde iş arayan olarak CV’nini oluşturmalısınız. Ardından size uygun olan şehir ve iş türünü seçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

LİNK:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir