Anasayfa / Personel Alımları / Turkcell 2 Bin 300 Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak

Turkcell 2 Bin 300 Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak

Türkiye’nin telekomünikasyon devi Turkcell, çeşitli departmanlarında çalıştırmak üzere toplamda 2300 personel alacağını ilan etti! Turkcell personel alımı yakın zamanda gerçekleşecek.
Turkcell’den dev atılım! Büyüme ve gelişme konusundaki atikliği ile tanınan Türkiye’nin en köklü ve güçlü telekomünikasyon firmalarından Turkcell kendi bünyesinde görevlendirmek üzere toplamda 2 bin 300 personelin alımının yapılacağını duyurdu. Oldukça yüksek bir rakamda alım yapacağını duyuran kuruma ise ilgi oldukça büyük.

Çeşitli özel firmalarında son dönemde gösterdiği yüksek iş alım girişimlerinin arasında Turkcell’in bir adım öne çıkmasının nedeni ise köklü bir firma olarak hem personel hizmetlerinde hem de insan kaynaklarında oldukça başarılı olması ve çalışan kişilerin CV’lerinde geleceğe yönelik olarak oldukça büyük bir etkisinin olması. Şartları ise bir çok departmana göre çeşitlenen alımlarda neredeyse lise mezunu herkes başvurularını yapabilecek.

Tavsiye :  3 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak - Başvuru Şartları ve Tarihler

Başvurular nasıl yapılacak;

Ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara ve Edine’de açılan iş ilanları kurumun ilan verdiği Kariyer.Net web sitesinden gerçekleştiriliyor. Sistemden de anlaşıldığı üzere çok sayıda farklı departmana alımlar yapılacak bu nedenle kişiler kendi iş kabiliyetlerine ve standartlarına uygun iş seçeneklerini bulmakta kolaylıklara sahip olacaklar. 2000’i aşkın personelin alımı için kolları sıvayan firma 17 Nisan 2017 tarihine kadar ilan sayfası üzerinden alımlarını sürdürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir