Anasayfa / Personel Alımları / Türkcell 2300 Personel Alımı Müjdesi Geldi

Türkcell 2300 Personel Alımı Müjdesi Geldi

Ülke genelinde başlatılan istihdam seferberliğine Turkcell’den de destek geldi. Türkcell personel alımı sayısını 2300 olarak belirtti.
Ekonomik gidişatın hem dış faktörler hem de iç faktörlerden yana gerçekleşen negatif olaylar neticesinde olumsuz ilerliyor olması ülke genelinde  istihdam seferberliği başlattı. Ülkede yetkililerin de bu bağlamda çağrılar yaptığı istihdam girişimlerine ise Türkcell Personel Alımı haberi ile desteğini gösterdi. 

Kurum 2017 yılı itibariyle tamı tamına 2300 personel alımı yapacağını ve hali hazırda 16.000 personelin istihdamını sağladığını duyurdu. Alınan çalışanların 205’inin lider adayı olarak işe alınacağı bilgisine de yer verildi. 4.5G alt yapısı ile de kendi içsel büyüme sürecini kaliteli bir şekilde yöneten Turkcell ülke için de iyi gelişmelere imza atmaya devam ediyor. Sürdürülen başarısını insan kaynakları ve halkla ilişkiler gücüne borçlu olduğunu ifade eden Turkcell yetkilileri kurumunda yarattığı yeni iş alanları ile de gelişmelerine devam ediyor.

Tavsiye :  Vakıf Katılım Bankası Personel Alımları 2017 Mart Ayında Devam Ediyor

Türkcell İş Başvuru Şartları

Turkcell’de işe girebilmek için yapılacak olan başvurular kurumda açık olan pozisyonların gerekliliğine göre değişkenlik göstermekte. Ancak minimum lisans mezunu olmak ve öncelikli olarak askerliği yapmış olmak önem arz ediyor. Bunun yanı sıra bilişim ve teknoloji alanlarından mezun olanlar ve İİBF departmanlarından tercihen personel alım yapılacağı tahmin ediliyor.

Turkcell İş Başvurusu İçin TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir