Anasayfa / Kredi Kartları / Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2017

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2017

Türkiye İş Bankası, tüketicilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamak, alışverişlerinde avantajlar sağlamak ve sevdiklerine destek olabilmeleri için oldukça avantajlı kredi kartları sağlamaktadır. Üstelik maximum özellikli kredi kartları ile, maximum üye iş yerlerinden yapılacak olan alışverişlere özel ek taksit ve puan toplama avantajları ile birlikte! Şimdi iş bankası kredi kartı başvurusu 2017 yılında kolaylıkla yapılabilmektedir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI KREDİ KARTLARI

MAXİMUM KARTLAR: Maximum Kart, Maximum Premier Kart, Maximum Gold Kart, Maximum Platinum Kart, İşte Üniversiteli (Aidatlı/Aidatsız), Makro Maximum Kart, Aidatsız Maximum Kart, Maximum TEMA Kart türleri ile sağlanan Maximum kartlar aracılığı ile ekstra taksit imkanlarından, çeşitli alışverişlere özel indirim olanaklarından, nakit avans kullanımlarından ve düşük faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Aidat tutarları ve özellikleri birbirinden farklı olan bu kartlar arasından sizin için en uygun olanını belirlemek üzere iş bankası intenet bankacılığı ekranında yer alan Maximum Kredi Kartları sekmesinden detayları öğrenebilir ve kartınızı belirleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

MAXİMİLES KARTLAR: Maximiles, Maximiles Select ve MercedesCard kredi kartları aracılığı ile seyahatlarinize özel olarak mil puan elde edebilir, avantajlı bir şekilde havada ve karada seyahat olanaklarından faydalanabilirsiniz. Maximum özellikli bu kartlar ile alışverişlerinizde de avantajlardan faydalanabilir ve taksitlendirme olanaklarından avantaj elde edebilirsiniz.

Tavsiye :  Yapı Kredi Bankası Platinum Kart Avantaj ve Ayrıcalıkları Nelerdir?

Türkiye İş Bankası’nın bu kredi kartları arasından size en uygun olanı için başvurunuzu da çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Dilerseniz size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine giderek yalnızca T.C. nüfus cüzdanınız ile sizin için uygun limite ve özelliklere sahip kredi kartı başvurusu işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İsterseniz başvurunuzu online olarak İş Bankası resmi web sitesi aracılığı ile yapabilirsiniz. İş Bankası intenet bankacılığı hizmetlerinin sunulduğu web sitesinde yer alan Hızlı Kredi Kartı Başvurusu sekmesine tıklayarak ilgili alanları doldurduktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca 0850 724 0 724 telefon numarasını arayarak iş bankası telefon bankacılığı hizmetlerinden müşteri temsilcisine bağlanarak anında kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuz banka tarafından değerlendirmeye alındıktan sonra en kısa süre içerisinde tarafınıza kart başvurunuza ilişkin geri dönüş sağlanacaktır.

Kredi kartı başvurunuzu takip etmek için : ‘Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Sorgulama ve Takibi Nasıl Yapılır‘ başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı kullanımı ile ilgili ‘Kredi Kartı Kullanmanın Püf Noktaları Nelerdir‘ başlıklı makalemizi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir