Anasayfa / Kredi Kartları / Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı Veren Bankalar

Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrencilik, bol masraflı ve az gelirli bir yaşam dönemidir. Bu dönemde eğitim hayatına odaklanan öğrenci çoğu zaman ekonomik zorluklar ile karşılaşabilmekte ve ihtiyaçları konusunda tasarruflu olmak zorunda kalmaktadır. Ancak bu durum karşısında artık bir çözüm var. Çeşitli bankalar üniversite öğrencilerine özel kredi kartı olanakları ile onların ihtiyacı olan finansmanı en avantajlı yollarla sağlamaktadır.

Bugün Türkiye’de neredeyse tüm bankalar öğrencilere yönelik olarak avantajlı kredi kartı olanakları sunmaktadır. Bunlardan bazıları yıllık aidat ödemesi alırken, kimisi ise herhangi bir ücret ödemeksizin bankalardan temin edilebilmektedir. Üstelik gelir durumu beyanı gerektirmeyen bu kredi kartlarında tıpkı diğer kredi kartlarında olduğu gibi puanlardan, millerden, esktra taksit olanaklarından ve kampanyalardan faydalanabilmek mümkündür. Öğrenci kredi kartı kullanarak siz de birçok alışverişinizin ödeme yükünü taksitlendirme ile hafifletebilir ve ödemenizi harçlığınız ile azar azar yapabilirsiniz.

ÖĞRENCİYE KREDİ KARTI VEREN BANKALAR:

AKBANK: Akbank, üniversite öğrencilerine özel olarak Exi26 adlı kredi kartı ile çeşitli finansal ihtiyaçlara yanıt vermekte ve öğrencilere destek sağlamaktadır. 26 yaş altındaki tüm üniversite öğrencileri BU LİNK aracılığı ile hemen başvurularını yapabilir ve Exi26’nın çeşitli imkanlarından ve avantajlarından anında faydalanmaya başlayabilir.

Tavsiye :  Yapılandırmada Olan Kredi Kartı Kullanıma Devam Eder mi

YAPI KREDİ: Yapı Kredi Bankası, Play Card ile üniversite öğrencilerine her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bol özellikli ve çok eğlendiren kredi kartı sağlamaktadır. Limit olarak diğer kredi kartlarına göre düşük bir limite sahip olan Play Kart ile sosyal aktiviteler ve kültürel faaliyetlerde çeşitli avantajlara sahip olabilmek ve alışverişlerde yüksek taksit imkanlarına sahip olunabilinmektedir.

ZİRAAT BANKASI / GENÇ BANKKART: Kredi ve Yurtlar Kurumu’ndan kredi ve burs alan öğrencilere Ziraat Bankası tarafından sağlanan Genç Bankkart’ın kredi kartı özelliği de bulunmaktadır. Maksimum kart özellikleri taşıyan Genç Bankkart’ınızın kredi kartı özelliğini açtırarak eğer yüksek lisans öğrencisiyseniz 800 TL’ye kadar limitli kredi kartı kullanabilirsiniz. 

VAKIFLAR BANKASI: Vakıflar Bankası öğrencilere özel olarak tahsis ettiği Like Card ile birlikte düşük limitli ancak bol avantajlı kredi kartı imkanı sağlanmaktadır. Öğrencilere özel harcama türlerine göre çeşitli indirim ve taksit imkanları sağlayan Like Card’ın puan özellikleri ile de alışverişlerde ödeme avantajları kazanılabilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir