Anasayfa / Personel Alımları / Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı Yapacağını Duyurdu! İşte Başvuru Şartları ve tarihi

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı Yapacağını Duyurdu! İşte Başvuru Şartları ve tarihi

Türkiye’nin en büyük bankalarından Vakıf Katılım Bankası çalışan ekibini geliştiriyor. Personel alımı yapacağını duyuran bankanın başvuru tarihleri ve şartları kurum tarafından resmi olarak ilan edildi.

Bankacılık sektöründe yer almak ve çalışmak isteyenler için müjdeli bir haber gündeme geldi. Vakıf Katılım Bankası çeşitli pozisyonlarda ekibine yeni çalışma arkadaşları arıyor.

2 Nisan itibariyle personel alımı yapacağını duyuran banka başvuru tarihlerini ve başvuru şartlarını da resmi olarak duyurdu. Spesifik olarak yabancı dil bilgisi arayan kurmun alım şartları neler ve hangi pozisyonlarda alımlar olacak bilgisi paylaşıldı.

ALIM ŞARTLARI VE AÇIK POZİSYONLAR 

Sayfa İçerikleri

Tavsiye :  SGK 3000 Memur Alımı Başvuru ve Şartları Açıklandı

27 Nisan’da sona erecek başvurular Kariyer.Net web sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Genel başvuru, Arapça bilgisi olan gişe görevlisi ve üst düzey yönetici asistanı görevlerinde yer alacak personeller aranıyor. Bankacılık ile alakalı olan lisans ve önlisans bölümlerinden mezun olmak, güçlü iletişim yeteneği olan, analitik düşünce becerisi olan erkekler için 30 kadınlar için 28 yaşını geçmemiş olan kişiler aranıyor. 

VAKIF KATILIM BANKASI A.Ş. Genel Başvuru İş İlanı – Kariyer.net

İŞ BAŞVURULARI – VakıfBank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir