Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Vakıfbank 20.000 TL En Uygun Kurban Bayramı Kredisi ( Geleneksel Bayram Kredisi )

Vakıfbank 20.000 TL En Uygun Kurban Bayramı Kredisi ( Geleneksel Bayram Kredisi )

Tüketicilerin ihtiyaç duydukları finansal kaynaklar, bankalar tarafından kredilendirmeler ile sağlanmaktadır. Tüketiciler, ihtiyaçları kapsamında, bankalara kredi başvurusunda bulunarak acil nakit ihtiyaçlarına yanıt bulmaktadırlar. Bu kapsamda özellikle bankaların sundukları bireysel ihtiyaç kredileri en yaygın olarak kullanılan kredi türüdür. 

Bugün neredeyse tüm mevduat bankaları bireysel ihtiyaç kredisi olanağı sunmaktadır ve bu nedenle de tüketicilerin kendi bütçelerine göre tercih edebilecekleri çok sayıda ve çeşitlilikte bireysel ihtiyaç kredisi altenatifi bulunmaktadır. Hele bir de bankalar bu kredileri çeşitli kampanyalar ile kullanıcılara sunduklarında, altenatif sayısı bir hayli artmaktadır. Bu bağlamda tüketiciler tercih ettikleri kredilerde çok titiz olmalıdırlar.

Bankalar bayram kredisi ve diğer özel günlere özel krediler ile tüketicilerin dikkatini çekmeye çalışmaktadır. Bu kampanyalarda çok cazip faiz oranları ve avantajlı vade seçenekleri sunulmaktadır. Bu yönden siz de eğer bir nakit ihtiyacınız var ise en uygun bayram kredisi altenatifleri arasından size uygun olanı belirleyerek en uygun bayram kredisi başvurusu işlemini gerçekleştirerek bayramdan önce ihtiyacınız olan nakdi elde edebilirsiniz.

VAKIFBANK’TNA KURBAN BAYRAMINA ÖZEL 20 BİN TL TUTARINDA KREDİ

Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan Vakıf Bankası, müşterilerine bayrama özel avantajlı bir kredi imkanı sunmaktadır. Bu kapsamda bankanın sağladığı kredi ile düşük faiz oranları ve esnek ödeme olanakları sunulmaktadır.

Tavsiye :  Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

KAMPANYANIN ÖZELLİKLERİ

Kampanya kapsamında maksimum 48 ay vade ile bireysel ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir.

Kampanyada uygulanan faiz oranları alınan kredi tutarına göre değişiklik göstermekte olup;

1.000 TL-20.000 TL için %1.20

20.001 TL-90.000 TL için %1.16 faiz oranı uygulanmakta ve ayrıca masrafsız bayram kredisi için;

1.000 TL-90.000 TL için %1.25 faiz oranı uygulanmaktadır.

HESAPLAMA:

Bu değerler ile vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini şu şekilde yapabiliriz;

Bu kapsamda Vakıf Bank’tan alınacak olan kurban bayramı kredisi ile 48 ay vadeli 20 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda uygulanacak olan faiz oranı %1.20’dir ve bu durumda bankaya aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 580,01 TL’dir.

BAŞVURULAR

Kurban bayramı kredisi kampanyasına bankanın resmi web sitesi aracılığı ile BU LİNK üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi,

KREDI boşluk T.C. Kimlik No boşluk Aylık Net Gelirinizi yazarak 5724’e kısa mesaj atarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir