Anasayfa / Bilgi / Vakıfbank Emekli Promosyon Ödemeleri Ne Zaman Başlıyor

Vakıfbank Emekli Promosyon Ödemeleri Ne Zaman Başlıyor

Emeklilerin büyük umutla bekledikleri promosyon ödemelerine başlanacak. Vakıfbank Emekli promosyon ödemelerini kendi hesaplarından çekebilecek.

Vakıfbank emeklileriyle güçlü duruşunu bozmadan koruyor. Vakıfbank’a güven duyan tüm emekliler şimdi de promosyon ücretleri için ATM’lere gidecek. Vakıfbank, Emekli promosyon ödemeleri için anlaşma sağlama içerisinde olacak.  İŞ Bankası, Akbank, Ziraat Bankası ve Garanti Bankası ile yaptığı anlaşmalar doğrultusudna artık değerli emekliler kamu bankası olan Vakıfbank’tan emekli promosyon ücretlerini alabilecek. Gerekli protokoller imzalandığı andan itibaren Türkiye’de 12 milyona yakın emekli vakıfbank ile 375-450 TL civarındaki promosyon paralarına kavuşabilecek. 
İçinde bulunduğumuz ayda Garanti bankası , İş Bankası, Ziraat Bankası SGK ile gerekli olan promosyona imza atarak ödemeler için talimatını aldı.  
 Ancak Vakıflar Bankası henüz SGK ile herhangi bir protokol imzalamadı.  Kamu bankası içinde yer alan Vakıfbank en kısa sürede yani Şubat ayı içerisinde bu protokole imza atması bekleniyor. Ödemeler resmi olarak 1 Mart 2017 Çarşamba günü başlıyor.

Tavsiye :  Konut Kredisini Tekrardan Yapılandırma Nasıl Olur?

Başvurular Nasıl Yapılır?

Emekliler  bu promosyon ücretlerden faydalanabilmek için bankalarla 3 yıllığına bir sözleşme imzalar. 3 yıl boyunca sözleşme imzaladığı için aynı bankadan maaşını çekme hakkına sahiptir.  Başka bankaya3 yıl süre zarfında taşıyamaz. Bu nendenle de banka promosyon ücretleri içn başvurmuş sayılır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir