Anasayfa / Kredi Kartları / Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu 2017

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu 2017

Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan Vakıf Bank, sağladığı kredi ve kredi kartlarına ilişkin olanaklar ile birçok tüketicinin çeşitli finansman ihtiyacına yanıt vermektedir ve bu anlamda da geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Kartları ile sunduğu özel taksitlendirme ve puan toplama özelliklerinin yanı sıra sıklıkla gerçekleştirdiği belirli markalara özel indirim imkanlarından faydalanmak için şimdi vakıfbank kredi kartı başvurusu 2017 yılında da çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Size özel Vakıf Bank World Card’lar arasından sizin için en uygun olan özelliklere sahip olanı belirleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu kartlardan bazıları şunlardır;

WORLD CARDLAR: Vakıf Bank’ın World özellikli kredi kartları Sanal Kredi Kartı, Express Card, Platinum Kart, Gold Kart, Klasik Kart olarak özel seçenekler ile sunulmaktadır. Her bir kart kendi içerisinde özel avantajlara sahip olup, temel olarak world puan toplama ile alışverişlerden avantaj elde etme olanağı sağlamaktadır. Ayrıca World üyesi iş yerlerinden yapılacak olan alışverişlere özel taksitlendirme imkanları da World Card’lar ile sağlanmaktadır. Bu kapsamda kullanılacak olan World Card’lar arasından Sanal Kart ile yapacağınız online alışverişlerde de birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Tüm World Cardlar hakkında detaylı bilgi…

Tavsiye :  Kredi Kartıyla Taksitli Nakit Avans Faizleri Bankalara Göre Karşılaştırma

TARAFTAR KARTLARI: Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Gaziantepspor futbol takımlarına özel tasarıma sahip kredi kartları ile takımların orijinal ürünlerinin satışa sunulduğu mağazalarda çeşitli indirimlere ve taksitlendirme imkanlarına, bunların yanı sıra World Puan kazanma olanaklarına sahip olabilirsiniz. Hediye maç biletleri, özel hediyeler ve takım antrenmanlarına katılabilme fırsatları bu taraftar kartları ile sizinle buluşuyor.

BAŞVURULAR: Vakıfbank’ın birbirinden özel kredi kartlarından faydalanmak ve World Card’ın avantajlı dünyasına katılmak için başvurularınızı dilerseniz yalnızca T.C. nüfus cüzdanınızı ibraz ederek size en yakın Vakıf Bank şubesinden yapabilirsiniz.

Ayrıca BU LİNK‘te yer alan kredi kartı seçeneklerinden sizin için en uygun olanı belirledikten sonra BAŞVUR butonuna tıklayarak vakıfbank intenet bankacılığı ekranından da başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzu yapmak için vakıfbank telefon bankacılığı hizmetinin sağlandığı 0850 222 0 724 nolu telefon numarasını arayarak kredi kartı başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kredi kartı başvurunuzu takip etmek için : ‘Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Sorgulama ve Takibi Nasıl Yapılır‘ başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı kullanımı ile ilgili ‘Kredi Kartı Kullanmanın Püf Noktaları Nelerdir‘ başlıklı makalemizi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir