Anasayfa / Konut Kredisi / Vakıfbank Sarı Panjur Poliçesi Nedir ( Detayları Öğren )

Vakıfbank Sarı Panjur Poliçesi Nedir ( Detayları Öğren )

Ürün farklılığı yaratmak, herhangi bir sektör için oldukça faydalı bir çalışmadır. Zira farklılaştırılmış ürün tüketici gözünde her zaman daha cezbedicidir ve alıcısı her zaman daha fazladır. Vakıfbank’ta bu yönde bir çalışmaya imza atarak, konut kredisi olanaklarını Sarı Panjur adı altında tüketicilerin hizmetine sunmuştur.

SARI PANJUR NEDİR?

Sayfa İçerikleri

Sarı Panjur, Vakıfbank’ın konut kredisi uygulaması olup, içerisinde çeşitli kredilendirme türlerini barındıran bir pakettir. Bu paket kapsamında masrafsız, artan taksitli, azalan taksitli, ara ödemeli, periyodik ödemeli, anapara sabit gibi ödeme planları birbirinden farklı olan konut kredileri kullanılabilmektedir. Normal konut kredisi uygulamalarından farklı olarak, esnek ödeme planı seçeneklerini sunan Sarı Panjur uygulaması kapsamında sigorta uygulaması da sağlanmaktadır.

Tavsiye :  Yatırım Yapmak İsteyenlere Vakıf Katılım’dan Arsa Finansmanı

SARI PANJUR POLİÇESİ

Sarı Panjur uygulaması kapsamında alınan konut kredilerine yönelik sağlanan konut sigortası uygulamasına Sarı Panjur poliçesi adı verilmektedir. Sarı Panjur poliçesi ile yangın, sel, heyelan, çığ, hırsızlık ve benzeri olumsuz olayların gerçekleşmesi karşısında konutunuz güvence altındadır ve bu olaylar neticesinde meydana gelebilecek olan tüm maddi hasar sigorta kapsamında tanzim edilmektedir. İsteğe bağlı olarak alınan Sarı Panjur poliçesinin haricinde zorunlu olarak alınması gereken Deprem Sigortası uygulaması vardır. Herhangi bir Sarı Panjur altenatifini tercih etmeniz durumunda, banka ile sözleşme imzalarken poliçeye ilişkin onayınız sorulur. Eğer sözleşme başında tercih etmeyecek olsanız dahi Sarı Panjur poliçesinden, kredi ödemeleriniz devam ederken de faydalanabilmeniz mümkündür.

Bir yorum

  1. Ben Amasya Vakıflar Bankasından Konut Kredisi kullandım. Sarı Panjur Poliçesi istemiyorum.Ne yapmam gerekiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir