Anasayfa / Kredi Kartları / VakıfBank Worldcard Ramazan Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Başvuru Şartları Ne?

VakıfBank Worldcard Ramazan Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Başvuru Şartları Ne?

Ramazan ayına özel şeker tadında bir kampanya yapan Vakıfbank müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Vakıfbank Worldcard kullanan müşterilerine 50 TL Worldpuan hediye ediyor. Vakıfbank Worldcard’dan 50 TL değerindeki Worldpuanı kazanmak için ne yapmak gerekir?

Vakıfbank Worldcard’dan Ramazan Ayı’na Özel 50 TL Worldpuan Hediye

Vakıfbank Worldcard ile 26 Mayıs- 30 Haziran 2017 tarihleri arasında yapacağınız World üyesi gıda,giyim,ayakkabı,aksesuar,kuyumcu,optik,kasap,manav,şarküteri,kafe,restoran,fast-food sektörlerinde yapacağınız alışverişleriniz için geçerli olan bir kampanyadır. Tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alış verişlerde 10 TL, ve daha sonraki her 100 TL alışverişleinizde 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL Worldpuan hediye kazanacaksınız. Ramazan ayına özel harcadıkça kazandığınız Worldcard kampanyası ile Ramazan ayı boyunca yapacağınız alışverişleriniz daha keyifli hale gelecek. Vakıfbank Worlcard’dan Ramazan ayına özel 50 TL Worlpuan hediyesi ile müşterilerine Ramazan ayının bereketi  ile keyif dolu bir alışveriş sunuyor. Kampanyaya peşin yada taksitli yaptığınız tek seferdeki 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde de geçerlidir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir. 

Tavsiye :  Kredi Kartı Başvurusum Neden Reddedildi? Neden Kabul Edilmedi

Vakıfbank Worldcard’dan Ramazan Kampanyansından Nasıl Faydalanılır?

Vakıfbank Worldcard’ınızla World üyesi mağazalardan aynı gün içerisinde yapacağınız tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL ve toplamda 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için cep telefonunuzla RAMAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderilmesi gerekmektedir Worldcard’ınızla World üyesi mağazalaradan yaptığınız alışverişlerinizde kazandığınız Worldpuanları 17 Temmuz 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Ayrıca sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili intenet siteleri de kampanyaya dahildir. Alışverişlerin World POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Kullanılmayan Worldpuanlar 18 Temmuz 2017 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyaya dahil alışverişler için Yapı Kredi Bankası sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.

 Kampanyaya katılmak için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. Vakıfbank Worldcard ile Ramazan alışverişleri hem daha kazançlı hemde daha keyifli hale gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir