Anasayfa / Araç Kredisi / VakıfBank’tan Yaza Özel 0 Kilometre Taşıt Kredisi Faiz Oranları

VakıfBank’tan Yaza Özel 0 Kilometre Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Bankalar tüketicilere ihtiyaç duydukları çeşitli alanlarda kredilendirmeler yapmaktadır. Bu kapsamda konut alımında, taşıt alımında ve bireysel ihtiyaçlarda kredi kullanılabilmektedir. Tüketiciler ihtiyaçlarını aldıkları krediler ile karşılarken, aldıkları kredi borcunu da belirli bir vade süresi ve faiz oranı ile de geri ödemeleri gerekmektedir. Bu nedenle alınacak olan kredi için uygulanan faiz oranı ve sunulan vade süresi seçenekleri büyük önem taşımaktadır.

Bankalar özellikle son dönemde, tüketicilerin kredi kullanımlarını teşvik etmek ve müşteri kazanmak adına sundukları kredilerde büyük kampanyaları da sağlamaktadırlar. Bu kapsamda sağlanan kredilerde düşük faiz oranları, esnek ödeme planları ve vade seçenekleri bulunmaktadır. Tüketiciler açısındna bu durum çok avantajlı olmasının yanı sıra seçeneklerin çokluğu kimi zaman hangi kredinin tercih edileecği konusunda da kararsızlığa neden olabilmektedir. Ancak eğer yeni bir taşıt almak ve bu kapsamda da bankalardan taşıt kredisi almayı düşünüyorsanız, o halde Vakıfbank’ın yaza özel sıfır kilometre taşıt kredisinden faydalanarak hayalinizdeki otomobile kavuşabilirsiniz.

VAKIFBANK’TAN YAZA ÖZEL TAŞIT KREDİSİ

Yeni taşıt almak için kredi kullanmak isteyenler, vakıfbank yaza özel taşıt kredisi kampanyası kapsamında alacakları kredi ile birçok avantaja sahip olurlar. Bu kredilendirme kapsamında sağlanan taşıt kredisine hem düşük faiz oranları uygulanmaktadır hem de krediyi kullanacak olan kişiye ödeme kolaylıkları sunulmaktadır.

Tavsiye :  Yapı Kredi İkinci El Araçlara 20 Bin TL Kredi Kampanyası

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ:

Alacağınız vakıfbank 0 km taşıt kredisi için uygulanan faiz oranları %1.13 ile %1.15 arasında değişmektedir. (%1.15 faiz oranı masrafsız taşıt kredisi için uygulanmaktadır.)

48 aya kadar vade opsiyonu uygulanmaktadır.

Alınacak olan taşıtın proforma fatura fiyatının 50 bin TL’lik kısmı için %70, 50 bin TL üzerindeki kısmı için ise %50 oranında kredi kullanılabilmektedir.

Hayat sigortası ve kefil zorunluluğu yoktur. 

Aylık eşit taksitle, 3 ay ödemesiz aylık eşit taksitle, son taksiti balon ödemeli, değişken taksitli olarak kullanılabilmektedir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ:

Bu kapsamda vakıfbank taşıt kredisi başvurusu ile vakıfbank taşıt kredisi faiz oranları açısından avantajları hemen elde edebilirsiniz. Başvurularınızı doğrudan şubelere giderek;

T.C. kimlik belgesi

Gelir durumu gösterir belge

Alınacak taşıta ilişkin fiyatı gösteren proforma fatura

Son 3 ay içinde alınmış ikametgah belgesini ibraz ederek anında yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir