Anasayfa / Araç Kredisi / Yapı Kredi 598 TL Taksitle 20 Bin TL Yeni Araç Kredisi

Yapı Kredi 598 TL Taksitle 20 Bin TL Yeni Araç Kredisi

Ulaşım ihtiyacını gidermek adına bireyler bir otomobile sahip olmak isterler. Böylelikle diledikleri zaman diledikleri yere kendi araçları ile gidebilme imkanına sahip olurlar ve seyahat edebilirler. Ancak yeni bir otomobil almak, hele bugünkü ekonomik şartlar dikkate alındığında oldukça masraflıdır. Taşıt almak üzere ödeme yapmak istediğinizde uygulanan vergiler ile beraber otomobil fiyatları bir hayli yüksek olabilmektedir. Bu nedenle kendi bütçeniz ile istediğiniz arabayı alamıyor olabilirsiniz. Ancak endişelenmeyin Yapı Kredi Bankası’nın avantajlı taşıt kredisi kampanyası sayesinde artık siz de hayalini kurduğunuz otomobile sahip olabilirsiniz.

YAPI KREDİ YENİ ARAÇ KREDİSİ

Sayfa İçerikleri

Türkiye’nin ilk özel bankası olma sıfatına sahip olan Yapı Kredi Bankası, uzun yıllardır müşterilerine çok özel olanaklar sağlaması ile tanınmaktadır. Zira bu özel olanaklar arasında yeni otomobil almak isteyenlere özel olarak sağlanan yeni araç kredisi de yer almaktadır. Hayalindeki otomobili almak isteyenler yapı kredi yeni araç kredisi kampanyasından faydalanarak aylık çok düşük tutarlarda taksit ödeyerek araba alabilmektedir.

KAMPANYANIN ÖZELLİKLERİ

Yeni bir taşıt almak için alınacak olan yapı kredi bankası taşıt kredisi için uygulanan maksimum vadelendirme süresi 48 aydır. Taksitle 48 aya kadar uzatılıp, aylık eşit olarak ödenebilmektedir.

Tavsiye :  Kuveyt Türk’ten 10.000 TL Taşıt Finansmanı ve Detayları!

Kampanya dahilinde uygulanan yapı kredi taşıt kredisi faiz oranları vade süresine göre değişiklik göstermekte olup %1.27 ile %1.32 arasında değişmektedir. 48 ay vade seçeneği için %1.32 faiz oranı uygulanmakta olup. 3-36 ay vade süreleri için %1.27 faiz oranı uygulanmaktadır.

Kampanya kapsamında sıfır kilometre ve 5 yaşına kadar ikinci el taşıt alımı yapılabilmektedir.

HESAPLAMA:

Yapı Kredi Bankası’ndan alınacak olan 20 bin TL tutarında 48 ay vadeli taşıt kredisi için %1.32 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu kapsamda da bankaya aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 598 TL’dir.

BAŞVURULAR

Genel olarak yapı kredi taşıt kredisi başvurusu şubelerden gerçekleştirilmektedir. Başvuru yaparken; T.C. kimlik belgesi, son 3 aya ait ikametgah, gelir durumu gösterir belge, sıfır taşıtlar için proforma fatura ve faturanın aslı, ikinci el taşıtlar için en geç 15 gün içerisinde noterden alınmış alım satım sözleşmesi ibraz edilmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir