Anasayfa / Kredi Kartları / Yapı Kredi Bankası Sms Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası Sms Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartları, bankalar tarafından sunulan ve tüketiciler açısından birçok kolaylığa sahip olan finansal araçlardır. Kredi kartları, bankaya anlık olarak borçlanma sağlarlar ve kişiler kredi kartları ile yaptıkları harcamaları, ay sonunda (dönem sonu) bankaya geri öderler. Bu yoldan faydalanarak alışveirşlerini kolaylaştırmak isteyenler kredi kartı kullanırken taksitlendirme özelliklerinden de faydalanabilmektedir. Bu kapsamda, kredi kartı ile taksitli ödeme yapan kişiler, bankaya ay sonunda yapılan tüm harcamayı değil, taksitlendirme ile bölünen harcamanın bir aylık dilimini öderler. Ayrıca dönem sonunda eğer elde yeterli nakdi olanak yok ise asgari ödeme de yapılabilmektedir. Bu sayede de banka ile olan ilişkilerde bozulma olmaksızın geri ödeme yapılmaktadır.

Bankalar açısından kredi kartları, en çok gelir getiren kredilendirme grubunda yer almaktadır. Tüketicilere bireysel olarak belirli bir limite kadar tahsis edilen kredi kartları aracılığı ile yapılan taksitlendirmeler, nakit avans kullanımları ve benzeri kullanımlar bankaya gelir sağlamaktadır. Öte yandan bankalar bu finansal araç için müşteri kazanmaya bu nedenlerle önem vermektedir. Özellikle son yıllarda kredi kartı limiti ve kredi notu düzenlemeleri sonrasında kredi kartı müşterisi kazanmak adına, bankalar birbirleri ile müşteri kazanma rekabetine girmiş durumdadırlar. Bu yönden de kredi kartı kullanmak isteyen müşterilere başvuru kolaylıkları ve çeşitli kullanımlara özel kampanyalar sıklıkla sunulmaktadır. Tüketiciler de bu avantajlardan faydalanmak için kredi kartlarına talep göstermektedir.

Tavsiye :  Kredi Kartıyla SGK Prim Borcu ve Yapılandırma Ödemeleri Nasıl Yapılır? ( Kartla Yapılandırma Borcu Ödeme )

YAPI KREDİ’NİN AVANTAJLI KARTLARINDAN FAYDALANMAK ÇOK KOLAY

Türkiye’nin ilk özel bankası olan Yapı Kredi Bankası, sunduğu avantajlı kredi kartları ile de ilklere imza atmaya devam etmektedir. Ekstra taksitlendirme, world puan toplama, mil puan toplama ve komisyonsuz nakit avans özellikleri bulunan ve düşük aidat ödemeleri olan kredi kartları ile dikkat çeken yapı kredi bankası kredi kartı başvurusu konusunda da tüketicilere kolaylıklar sağlamaktadır. Sadece bir kısa mesaj ile kredi kartı başvurusu yapı kredi bankasına yapılabilmektedir. Bu kapsamda;

WORLD CARD İÇİN: WORLD boşluk TCKN yazıp 4421’e

WORLD GOLD İÇİN: GOLD boşluk TCKN yazıp 4421’e

ADIOS İÇİN: ADIOS boşluk TCKN yazıp 4421’e

PLAY İÇİN: PLAY boşluk TCKN yazıp 4421’e kısa mesaj atarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir