Anasayfa / Kredi Kartları / Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2017

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2017

Yapı Kredi Bankası, Koç Holding bünyesinde yer alan özel katılım bankası olarak Türkiye’nin ilk özel bankası olma özelliği ile ilklere imza atmaya devam ediyor. Yapısal olarak sağladığı kredi ve kredi kartları ile Türkiye’de kültür ve sanat faaliyetlerinin geliştirilmesi adına çalışmalar gerçekleştiren Yapı Kredi Bankası, tüketicilere sunduğu kredi kartları ile birçok avantajı da ortaya koymaktadır. Bankanın sunduğu kredi kartı olanaklarından faydalanarak World Puan’lar toplanabilmekte ve bu puanlar ile bir sonraki alışverişlerde indirimlerden faydalanılabilmekte, ödemeler World anlaşmalı iş yerlerinde puanlar ile yapılabilmektedir. Ayrıca yine anlaşmalı iş yerlerinde ekstra taksit olanakları da Yapı Kredi Bankası’nın avantajlı kredi kartları ile kullanılabilmektedir. Size özel yapı kredi kredi kartı başvurusu 2017 yılında da kolayca temin edilebilmektedir.

YAPI KREDİ KREDİ KARTLARI:

Sayfa İçerikleri

YAPI KREDİ ADİOS: Adios kart ile Yapı Kredi’nin uçuran avantajlarından faydalanabilmeniz mümkündür. Adios kredi kartı ile yaptığınız tüm harcamalardan kazanacağınız puanları ile yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizi çin uçak bileti, otobüs bileti alabilir, otomobil kiralamada birçok avantaja sahip olabilir, puanlarınızla kredi kartı borcunuzu bile ödeyebilirsiniz. Nakit avans ve puanlar ile harcama yapma olanakları da Yapı Kredi’nin Adios kartında. Detaylı bilgi ve başvuru işlemleri için BU LİNK‘ten faydalanabilirsiniz.

Tavsiye :  Kredi Kartı Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli? ( Kredi Kartı Kullanımı PÜF NOKTALARI )

YAPI KREDİ PLAY: Yapı Kredi Bankası’nın gençlere özel olarak sağladığı kredi kartı olan Play Card aracılığı ile yapılacak olan alışverişlerde gençler birçok avantaja sahip olabiliyor. Play Card ile yapacağınız tüm alışverişlerde puan toplayabilir, ek puan kampanyalarından faydalanarak 50 TL’ye varan hediyeler kazanabilirsiniz.Temassız ödeme özelliği ile alışverişlerinizde hız konusunda sınır tanımaz, taksitli alışverişlerinize ek taksit olanaklarından faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve başvuru işlemleri BU LİNK‘te.

BAŞVURU İŞLEMLERİ:

Şimdi siz de Yapı Kredi Bankası’nın avantajlı kredi kartlarından faydalanmak için size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek başvuru formu ve T.C. nüfus cüzdanınız ile birlikte yapı kredi kredi kartı başvurusu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca yapı kredi intenet bankacılığı ekranından kredi kartları sekmesine giderek sizin için en uygun kredi kartı seçeneğini değerlendirip kararınızı verdikten sonra BAŞVUR butonuna tıklayarak kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzu takip etmek için : ‘Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Sorgulama ve Takibi Nasıl Yapılır‘ başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı kullanımı ile ilgili ‘Kredi Kartı Kullanmanın Püf Noktaları Nelerdir‘ başlıklı makalemizi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir