Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Yapı Kredi 2018 Cepten SMS ile Kredi Başvurusu ( Nasıl Yapılır? DETAYLI ANLATIM )

Yapı Kredi 2018 Cepten SMS ile Kredi Başvurusu ( Nasıl Yapılır? DETAYLI ANLATIM )

Yapı Kredi Bankası, bayram tatili fırsatını değerlendirme yada yaz aylarının yaklaşması ile düğün hazırlığı içerisinde olan müşterilerine evlilik planları için Bireysel İhtiyaç Kredisi imkanı sunuyor. Bireysel İhtiyaç Kredisi ile planlarınızı ertelemeden ihtiyaçlarınıza kolaylıkla sahip olma fırsatını değerlendirmek için Yapı Kredi Bankası’na gitmeden SMS ile kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. 

Yapı Kredi Bankası SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası müşterilerinin Bireysel İntenet Şubesi ve Cep Bankacılığı le birçok işlemlerini bankaya gitmeden kolaylıkla yapabiliyor, hatta kredi başvurusunda bile bulunabiliyorlar. Artık müşterisi olmasanız bile SMS ile Yapı Kredi Bankası kredi başvurusunda bulunabilir 24 saat içerisinde sonucunu öğrenebilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlanması durumunda kredinizi hemen kullanabilir ve hesabınıza aktarabilirsiniz. Kredi başvurusunu SMS ile yapmak için, “kredi türü (boşluk), T.C Kimlik numarası(boşluk), Aylık Net gelirinizi” yazıp 4411’e göndererek rahatlıkla yapabilirsiniz. 24 saat içerisinde SMS ile kredi başvurunuza yanıt alıp kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Tavsiye :  Kredi Çekmek İstiyorum Ama Bankalar Kredi Vermiyorlar! İşte Kredi Çekmek için Gerekenler!

Yapı Kredi Bankası 36 aya varan vade ve düşük faiz oranları ile tatil kredisi kullanabilir, geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını ihtiyacınıza göre kendiniz belirleyebilirsiniz. 

Yapı Kredi Bankası Evlilik kredisinde ise 48 aya varan vadeli ve düşük faiz oranları ile düğünüzün yada evinizin ihtiyaçlarını eksiksiz gidermenizde yardımcı olma imkanı sağlıyor. Ayrıca Yapı Kredi Bankası kredi geri ödemesi boyunca, kredilendirilen kişiye hayat sigortası yapılmasını zorunlu kılmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir