Anasayfa / Araç Kredisi / Yapı Kredi Ticari Araç Kredisi

Yapı Kredi Ticari Araç Kredisi

Bankacılık sektöründe çok çeşitli kredilendirme olanakları bulunmaktadır. Bankalar bu kredileri gerek bireysel müşterilere, gerekse kurumsal müşterilere çeşitli faiz oranları ve vade seçenekleri ile sunmaktadır. Bu kapsamda genel ayrım bireysel ve ticari müşteriler arasında olmaktadır. Temelde kredi kullandırım şekilleri benzer olsa da, uygulanan faiz oranları ve vade limitleri farklılık gösterebilmektedir ve ayrıca alt kredilendirme kategorilerinde ticari müşterilere özel daha fazla seçenek bulunmaktadır. Çünkü ticari işletmeler gelir akışına sahip olan resmiyet kazanmış kurumlardır ve bu nedenle de ihtiyaç türleri ve nakit kullanımları bireysel müşterilere göre farklılık göstermektedr. 

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN TİCARİ İŞLETMELERE ÖZEL ARAÇ KREDİSİ

Türkiye’nin ilk özel bankası olma özelliği ile ön plana çıkan Yapı Kredi Bankası, ticari müşterilerine çok avantajlı araç kredisi imkanı sunmaktadır. Bu kredisinde avantajlı faiz oranları ve esnek ödeme planı olanakları sağlayan Yapı Kredi Bankası sayesinde sıfır ve ikinci el fark etmeksizin ihtiyacınız olan otomobile anında sahip olabilirsiniz.

YAPI KREDİ ARAÇ KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ;

Temel olarak Yapı Kredi Bankası’ndan sıfır kilometre taşıt alırken herhangi spesifik bir şart aranmazken, ikinci el taşıtlarda aracın yaşının maksimum 10 olması gerekmektedir.

Tavsiye :  Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Kuveyt Türk’ten 15.000 TL Kredi Kampanyası

Bu kapsamda yapı kredi araç kredisi kampanyasından faydalanacak olan bireysel müşteriler alacakları sıfır taşıtın 50 bin TL’lik kısmı için %70 oranında, 50 bin TL’nin üzerindeki kısmı için ise %50 oranında kredi kullanabilmektedirler.

Alınacak olan yapı kredi taşıt kredisi 48 ay vadeli olarak kullanılabilmektedir. Bu ödeme vadesi ile ilgili olarak da çok çeşitli ödeme planı seçenekleri sağlanmaktadır. 

Avantajlı özelliklere sahip yapı kredi taşıt kredisi faiz oranları ise sıfır km araçlar için 24-36 ay vade için %1.27, 36-48 ay vade seçeneği için ise %1.32 olarak uygulanmaktadır.

İkinci el taşıt kredilerinde 24-36 ay vade seçenekleri için %1.29, 36-48 ay vade seçenekleri için ise %1.34 olarak uygulanmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvurular doğrudan şubelerden gerçekleştirilecek olup, kurumsal kimlik taşıyan belgeler ve mali kayıtlar ile gerçekleştirilebilmektedir. Size en yakın yapı kredi şubesi aracılığı ile taşıt kredisin başvurunuzu yaparken alınacak olan aracın proforma faturasını da ibraz etmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir