Anasayfa / Gündem / Yazarkasa Pos Cihazı Veren Bankalar 2018

Yazarkasa Pos Cihazı Veren Bankalar 2018

Kredi kartı ve hesap kartı ile alışveriş yapılabilmesi için işletmenin POS cihazının bulunması gereklidir. Hem anında ödeme hem de taksitli ödeme imkanını sunan POS cihazları işletmeler tarafından maliyeden izin belgesi alınarak temin edilebilir. Taksitli alışverişte zorunlu hale getirilen bu cihazlar için işletmeler ise en düşük masrafı gözden çıkarmak isterler. Bankaların yazar kasa pos cihazı kampanyaları bu anlamda onlara en önemli yardımı sağlamaktadır. Satın alınmak istendiğinde en uygun yazar kasa pos cihazı tercihi bankaların sunduğu paketler arasından tercih edilmelidir. Böylece hem o bankanın müşterilerine özel kampanyaları sunabilir hem de seçtiğiniz pakete göre ödeyeceğiniz komisyonu aşağıya çekebilirsiniz.

yazar kasa pos cihazı nasıl alınır 

Sayfa İçerikleri

İlk olarak işletme sahibinin maliyeden POS cihazı kullanımına dair izin belgesini alması gerekir. Ardından cihazı almak istedikleri firma veya bankaya başvuru sağlanır. Başvuru sonrasında firma cihazı temin eder ve işletme sahibi 90 gün içerisinde bu cihazın kaydını yaptırmak zorundadır.Kayıt işlemi de tamamlandıktan sonra bankalara giderek anlaşma sağlanır ve bankaların aplikasyonları yükletilir.

Tavsiye :  Vakıfbank Kredi ve Kredi Kartı Borçları Olanların Borçlarını Yapılandırarak Ödeyecek

yazarkasa pos cihazı veren bankalar

VAKIFBANK: Vakıfbank kablosuz, masaüstü, mobil, yazarkasa ve tarım pos cihazı seçeneklerini çeşitli markalar üzerinden sunmaktadır. 2 farklı kampanya paketi ile sunulan cihazlarda paket seçimi ise esnafın cirosuna göre belirlenmekte ve 25 ile 100 TL arasında bir paket ücreti ödenmektedir.

TEB: Türkiye Ekonomi Bankası ortak POS, sanal POS, sabit ücretli POS, yazarkasa POS, DCC POS, Bonus POS seçeneklerini işletme sahiplerine sunuyor. Banka ücretsiz POS cihazı sağlamak için bir şart arıyor. O da aylık cirosu en az 1500 TL olan ve 36 ay süreyle 4 bin TL veya 24 ay süreyle 6 bin TL kullanma taahhütü verilmesidir. 

GARANTİ BANKASI: Garanti Bankası da yazarkasa POS, masaüstü POS, DCC POS, Sanal POS, temassız ödeme sistemlerine sahip POS’ları müşterilerine sağlıyor. Üye işyerlerine sağlanan bu cihaz kampanyalarından faydalanmak için TIKLAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir