Anasayfa / Gündem / Yeni Konut Projeleri İçin Dev Yatırım

Yeni Konut Projeleri İçin Dev Yatırım

Ülkemizde yeni yapılanmaların gerçekleşebilmesi adına Mesa Mesken, 6 proje için 3.5 milyar Türk Lirası gibi yüksek bir yatırım yapma hazırlıklarını yapmakta. Geçtiğimiz yıl çok büyük başarılara imza atan firma, yepyeni başarılara imza atma hazırlıkları yapmakta;
2016 yılında konut satışlarıyla ülke ekonomisinde önemli katkılar sağlayan Mesa, geçtiğimiz yıl aynı zamanda çok büyük başarılar da elde etti. Ülkemizde geçtiğimiz yıl ekonomik anlamda çok ciddi anlamda sorunlar yaşanmasına rağmen ürettiği konutlarla 1.25 milyar Türk Lirası gibi büyük bir ciro elde etmeyi başaran firma, değerini çok ciddi oranda artırdı. Bu yıl ise yine hedeflerini yukarılarda tutan ve firma değerini artırabilmek adına önemli girişimlerde bulunma hazırlığında olan Mesa, bunun için de dev bir yatırım yapma hazırlıklarında.

3.5 milyar Türk Lirası gibi yüksek bir parayla yatırım yapma hazırlığında olan firmanın aynı zamanda 5 bini aşkın kişiyi de istihdam etme hedefleri olduğu belirtiliyor. Firmanın gerçekleştirme çabasında olduğu bu hedefler ülkemiz açısından çok büyük bir öneme sahip. Özellikle de ülkemizde işsizlik oranının düşürülebilmesi adına pek çok önemli kurum istihdam projeleri hazırlayarak bunu yürürlüğe sokma hazırlıklarında. Bununla birlikte ekonomik anlamdaki gidişatımızı ve uluslararası anlamdaki itibarımızın artırılabilmesi adına da bu durumun büyük bir öneme sahip olduğu belirtiliyor.

Tavsiye :  Forex ile Büyük Kazanın!

2017 Ülkemiz Açısından Kritik Bir Süreç

2016 yılında meydana gelen durumların tamamen önüne geçilebilmesi ve ekonomik anlamdaki gidişatın tam tersine çevrilebilmesi adına 2017 yılının çok büyük bir öneme sahip olduğu belirtilmekte. Özellikle de darbe kalkışmasıyla birlikte milli paranın büyük bir kayba uğramasının önüne geçilebilmesi adına konut firmalarının bu hedefleri ülkemiz açısından büyük bir önem taşıyor.

Son zamanlarda ekonomik anlamdaki gidişatın iyileştirilebilmesi adına önemli projelerin yürürlüğe girmesiyle birlikte çok kısa bir süre içerisinde büyük bir ivme yakalanmış durumda. Özellikle de inşaat sektöründe geçtiğimiz yıl vatandaşlarımız açısından çok zorlu bir yıl geçtiğini açıklayan Mesa, bu yıl imkanların ve teşviklerin artırılmasıyla birlikte pek çok vatandaşımızın artık konut sahibi olabileceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir