Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Ziraat Bank Kredi Başvurusu SMS ile Nasıl Yapılır?

Ziraat Bank Kredi Başvurusu SMS ile Nasıl Yapılır?

Bankalardan kredi kullanmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekir. İlk aşamada kredi kullanacağınız bankanın  herhangi bir şubenize gitmeniz gerekiyordu. Son yıllarda artık Ziraat Bankası müşterisini fazla yormamak adına  sms yöntemi ile kredi başvurularını anında değerlendiriyor. Ziraat Bankası anında kredi başvurusu için 4747 kredi yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik no , kredi tutarı vade ve aylık net maaşınızı yazıp gönderdiğinizde , gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tekrar size geri dönüş sağlanacak.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Cepten Yapılıyor

 Uzun yıllar Türkiye’ye bankacılık konusunda hizmet veren Ziraat Bankası yine bri yeniliğe adım atarak değerli müşterileinin rahatını düşünüyor. SMS yoluyla tüm kredi, kredi kartı başvurularını bankaya iletme şansınız bulunuyor. Kısa sürede cevap size banka çalışanları tarafından ulaştırılacaktır. 

Tavsiye :  Asgari Ücretliye En Fazla Ne Kadar Kredi Çıkar?

 Kredi kartı başvurusu için SMS yoluyla Ziraat bankasına kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kısacası bankaya gitmeden ön onay şeklinde düşünebileceğiniz bu yöntem ile en hızlı şekilde kredinize veya kredi kartınıza ulaşabilirsiniz. Sizden istenilen mali bilgileinizi ve kimlik bilgilerinizi 4747’ye kısa mesaj olarak attığınızda istediğiniz krediyi kullanıp kullanamayacağınızın bilgisi de gelecek. Ayrıca Ziraat Bankası ATM ve 444 00 00 nolu telefonlardan da kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İntenet aracılığı ile takip ettiğiniz faiz oranlarına göre istediğiniz anda cepten kredi başvurusu yapabilir ve kredi kartı istemi için ilk adımı atabilirsiniz. Bu yöntem ile binlerce müşteri daha kolay bir şekidle kredi kullanmayı daha zevkli hale dönüştürüyorlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir