Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Ziraat Bankası Kredi Kartı ve Kredi Borcu Ödeme Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası Kredi Kartı ve Kredi Borcu Ödeme Kapatma Kredisi

Devlet bankası olarak sunduğu hizmetlerde vatandaşlara birçok özel olanak sağlayan Ziraat Bankası, borç kapatma kredisi ile de borçlular için kolaylıklar yaratmaktadır.

Bankalar, tüketicilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş olan finansal kuruluşlardır. Bugün çok sayıda tüketici çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak adına bankalardan krediler kullanmaktadırlar. Bu kredilerin bir kısmı bireysel ihtiyaçlar için, konut alımları için ve taşıt alımları için kullanılabilmektedir. Ayrıca bankalardan anlık olarak borç kullanımı sağlayan kredi kartları da bu anlamda finansal kaynak olarak tüketicilerin yanında bulunmaktadır.

Bankalardan kredi kullandığımızda bankaya karşı oluşan bu borç belirli bir vade süresince ödenmelidir ve banka ayrıca bu ödemelere faiz uygulaması da yapmaktadır. Kişiler kredi kullanırken bütçelerini dikkate alarak kredi kullanmalıdırlar, aksi takdirde alınan kredinin geri ödemeleri sırasında büyük güçlüklerle karşılaşılabilir ve geri ödemelerde ciddi aksamalar oluşması durumunda yasal takip ile karşılaşılabilir. Böyle bir durumun oluşması yalnızca bütçeye uygun kredi kullanılmaması ile değil, uzun vadede gelir durumunda yaşanan bozulmalar ile de olabilmektedir. Bu nedenle alınacak olan krediye ilişkin hem kısa vdeli hemde uzun vadeli düşünülerek iyi değerlendirme yapılmalıdır. Eğer hiç hesapta yokken yaşanan bir gelir zorluğu söz konusu ise ve geri ödeme konusudna büyük karmaşa söz konusu ise bu durumda bankalardan borç kapatma kredisi kullanabilir, yeni ve tek bir kredi borcu üzerinden ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Tavsiye :  İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi ( Anında Kredi Fırsatı )

ZİRAAT BANKASI’NDAN BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Ziraat Bankası, tüketicilerin borçlarının altında yaşadıkları zorlukların üstesinden gelebilmeleri için borç kapatma kredisini kullanımlarına sunmaktadır. Çeşitli bankalardan alınan borçların tek bir bankada toplanması ve Ziraat Bankası’nın düşük faiz oranları ile rahatça geri ödenebilmesi için oldukça avantajlı bir imkan olan borç kapatma kredisinden faydalanabilirsiniz.

Borç kapatma kredisi adı altında kullanacağınız Bireysel İhtiyaç Kredisi ile bankalara olan tüm borçlarınızı kapattıktan sonra artık tek borcunuz Ziraat Bankasına olacaktır. Bu kapsamda;

Ziraat Bankası’ndan diğer tüm bankalara olan borçlarınızı kapatmak adına Masrafsız Tüketici Kredisi kampanyası kapsamında 20 bin TL tutarında kredi kullandığınızda ve 48 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde tarafınıza uygulanacak olan faiz oranı %1.20’dir. Bu kredi için bankaya aylık olarak ödeyeceğiniz taksit tutarı ise 580 TL olacaktır.

Başvurularınızı doğrudan şubelere giderek;

T.C. Kimlik Belgesi, Pasaport, Sürücü Belgesi

Gelir Durumunu Gösterir Belge

İkametgah Belgesi ile yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir