Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi ( Fırsatı Yakala )

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi ( Fırsatı Yakala )

Bir işe ilk defa adım atmak, iş yeri açmak, işi yönetmek ve başlatmak oldukça masraflı bir süreçtir. Özellikle ilk çalışma döneminde hemen getiri sağlamayan bir işe yatırım yapmak çeşitli maddi zorlukları ortaya çıkarabilmektedir. Bu kapsamda ise çeşitli desteklerden faydalanabilmek mümkündür.

Girişimcilerin iş hayatına atılırken yaşayacakları zorlukları göz önünde bulunduran bankalar bu anlamda çeşitli kredi imkanlarını, kritik avantajlar ile sağlamakta ve girişimcilerin yanında durmaktadır. Hali hazırda Türkiye’de KOSGEB destekleri de girişimciler için sağlanmaktadır ancak projesi KOSGEB tarafından onaylanmayan ancak yinede bu işe girişim konusunda kararlı olanlar bankalardan avantajlı krediler ve teminatlar alabilmektedirler.

ZİRAAT BANKASI’NDAN GİRİŞİMCİYE DEĞER KREDİSİ

Devlet bankası olarak hizmet vermekte olup tüketicilerin ve kuruluşların finansal ihtiyaçlarına önemli avantajlar ile destek sağlayan Ziraat Bankası’nın girişimciye değer kampanyası kapsamında kredilerden faydalanan girişimciler birçok ihtiyacınıa hiçbir ekstra ödeme yapmaksızın sahip olabilmektedir. Ziraat Bankası’nın kredi garanti fonu uygulamasına paralel olarak sağlanan girişimciye değer kredisi ile;

250 bin TL’ye kadar işletme ihtiyaçlarına yönelik kredi kullanılabilmektedir. Küçük ve orta ölçekli işletme özelliği taşıyan işletmeler, ticaret, sanayi, ticaret ve sanayi, deniz ticaret, esnaf ve sanatkar ile meslek odalarına yahut ticaret borsasına kayıtlı bulunan gerçek kişi veya özel/tüzel işletmeler Kredi Garanti Fonu’nun desteklediği girşimciye değer kredi kampanyası kapsamında kredi kullanabilmektedir.

Tavsiye :  ABank Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası

Bu uygulamadan faydalanmak isteyen işletmelerin şu bankacılık hizmetlerinden en az ikisinden faydalanarak ziraat bankası girişimciye değer kredisi uygulamasından faydalanabilmesi mümkündür; çek, pos, dbs, intenet bankacılığı, hayat sigortası, KOBİ Card, kredili mevduat hesabı, fatura ödeme talimatı.

Kredi uygulaması kapsamında herhangi bir kredi kullandırma komisyonu alınmamaktadır ve vade süresince herhangi bir aidat ödemesi istenmemektedir. Bankadan yapılacak olan başvurularda, ilgili müşteri temsilcilerindne kurumsal kredilendirme hakkında detaylı bilgi alabilir ziraat bankası intenet bankacılığı hizmeti verilen resmi web sitesi üzerinden bu kredilendirme hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

BAŞVURULAR:

Başvurular doğrudan yetkili kişiler tarafından Ziraat Bankası şubelerinde gerçekleştirilmektedir. Başvuru yapılırken işletmeye ilişkin muhasebe kayıtları (mali tablolar, bilanço vs.), vergi levhası ve ilgili kişilerin T.C. kimlik belgelerinin ibrazı gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir