Anasayfa / Kredi Kartları / Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2017

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2017

Türkiye’de bankacılık alanında son yıllarda yaşanan gelişmeler ile birlikte bankalar tüketicilere sundukları olanaklar konusunda birçok önemli gelişmeye imza atmış durumdadır. Bu gelişmelerin yüksek oranda kredi kartları üzerinden gerçekleştirilmesi ise gerek hali hazırda kredi kartı sahibi olanları ve gerekse yeni kredi kartı alacak olanları sevindirmiştir. Bu kapsamda özellikle puan toplama, çekilişlere katılma, mil puan toplama, ekstra taksit olanakları ve diğer avantajların sıklıkla sağlanması ile kredi kartlarına olan rağbet bir hayli artmış durumdadır.

ZİRAAT BANKASI’YLA MAXİMUM DÜNYASINA MERHABA 

Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Ziraat Bankası, sunmuş olduğu kredi kartı olanakları ile birçok tüketicinin ihtiyaçlarına yanıt verirken diğer yandan çeşitli kampanyalar ile para harcamayı daha keyifli bir hale getirmektedir. Sunduğu puan toplama ve ekstra taksit olanakları ile dikkat çeken Ziraat Bankası’nın maximum özellikli kredi kartları ile üye iş yerlerinden yapılacak olan harcamalarda şaşırtıcı kazanımlar elde edilebilmektedir. Size özel ziraat bankası kredi kartı başvurusu 2017 yılında da çeşitli kanallar üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir.

MAXİMUM KARTLAR: Ziraat Bankası’nın avantajlı özelliklere sahip 3 farklı kategorideki maximum kartları ile bütçenizi zedelemeden kredi kartı sahibi olabilir, alışverişlerinizde birçok kolaylık kazanabilir ve nakit avans özelliklerinden faydalanarak acil nakit ihtiyaçlarınıza anında yanıt bulabilirsiniz. Temassız ödeme kolaylığı ile de dikkat çeken Maximum Kart grubu aracılığı ile; Maxi Puan toplayabilir, anlaşmalı iş yerlerinde artı taksit imkanından faydalabilir, kredi kartı kullanımınıza ilişkin bilgilendirmelerden ücretsiz olarak dilediğiniz yoldan faydalanabilirsiniz.

Tavsiye :  Kredi Kartı Kullanımında Hangi Durumlarda Faiz Ödenemesi Yapılır

BAŞVURU KANALLARI

Ziraat Bankası’ndan kredi kartı alabilmek için en sık tercih edilen yöntem şubeler aracılığı ile yapılan başvurulardır. Bu anlamda size en yakın ziraat bankası şubeden kredi kartı başvurusu için hizmetinizdedir ve sıra alırken “Bireysel Müşteri Temsilcisi” kategorisinden sıra alarak, ilgili birim aracılığı ile sizin için en uygun kredi kartına başvuru yapabilirsiniz.

İNTERNET BANKACILIĞI

Ziraat Bankası’nın kredi kartı altenatiflerinden faydalanmadan önce tüm kredi kartı türlerini değerlendirebileceğiniz ziraat bankası intenet bankacılığı ekranına giderek hem kartları değerlendirir hem de BAŞVURU işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

SMS İLE BAŞVURU

Şimdi siz de KREDIKARTI boşluk T.C. KİMLİK NO boşluk İSTEDİĞİNİZ KREDİ LİMİTİ boşluk AYLIN NET GELİRİNİZİ yazıp 4757’ye kısa mesaj atarak kredi kartı başvurusu işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

***Kredi kartları başvuru sonuçlarını takip ve öğrenmek için : ‘Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Sorgulama ve Takibi Nasıl Yapılır‘ başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir