Anasayfa / Gündem / Ziraat Bankası TC Numarasına Göre Emekli Promosyon Ödemesi Listesi

Ziraat Bankası TC Numarasına Göre Emekli Promosyon Ödemesi Listesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanı Müezzinoğlu’nun en son yaptığı açıklamaya göre emekliler 1 mart 2017 tarihi ile promosyon ücretlerine kavuşabilecek. Ziraat Bankası emekli promosyon ödemesi yapılacak…
Emeklilerin yıllardır beklediği banka promosyon ödemelerinde son viraja girildi.  Çalışma Bakanı Müezzinoğlu  gazetecilerin sorusuna emekli promosyon ödemelerinde kredi kartı ve kredili mevduat hesabı şartının kaldırıldığını söyledi. Ayrıca Bakan Müezzinoğlu 3 yıl aynı bankadan maaş alma şartı gerektiğini de bir kez daha vurguladı.  Promosyon ödemesinden yararlanan emekli sayısı 11 milyon 750 bin emekliyi kapsıyor. Bu açıklamayla beraber bankalar kolları sıvadı. Ziraat Bankası Emekli promosyon ödemesi için gerekli işlemleri hazırladı. T.C Kimlik numarasına göre 1 Mart 2017 tarihi ile ödemeler sonunda gerçekleşecek. 

Tavsiye :  PTT Kargo Nasıl Takip Edebilirim? PTT Kargo Sorgulama

1000 lira ve altında maaş alan emekli 300 lira, 1000-2000 arasında maaş alan emekli 375 lira, 2000 lira üzeri maaş alan emekli ise 450 lira alacak.

Sıralama nasıl olacak;

Emeklilerin promosyon ödemeleri için bir sıralama yapılacak. T.C kimlik numarasının son numarasına göre 9-7-5 olanlar Mart ayında, 3-1-8 olanlar Nisan ayında, 6-4-2-0 olanlar ise Mayıs ayında promosyon ödemelerini bu sıraya göre alacaklar.  Ayrıca 2017 emekli promosyon ödemelerini alacakalrı ay maaşalrının yatacığı gün hesaplara eklenecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir